fbpx
CrossFitO wszystkim

Nadmorskie crossfity

dodany przezKamil Timoszuk 10 października 2014 0 Komentarzy

Przez wiele lat moją główną siłą napędową, aby dość często ruszyć swój niemały wtedy tyłek z domu i ruszyć gdzieś w Polskę w poszukiwaniu wrażeń była koszykówka. Lata jednak lecą, priorytety się zmieniają, a także i pasje się przeobrażają. Na szczęście zamiłowanie do podróżowania jest ciągle we mnie wielkiej dzięki temu daję sobie szansę przeżycia czegoś.

Dobrą okazją aby coś zobaczyć, czegoś się dowiedzieć, a także być może coś przeżyć, będzie mój wyjazd w ten weekend nad nasze polskie morze. Tak się jakoś złożyło, że w tym roku nie miałem okazji jeszcze nad nim być więc tym bardziej się cieszę. Jednak to nie zbiornik wodny sam w sobie mnie tym razem przyciąga. W sobotę główną atrakcją w Gdańsku, jaka będzie mnie interesować, będzie to tak zwana konwencja fitness o nazwie Amber Fit. Będą to targi połączone z wszelkiej maści innymi stoiskami czy atrakcjami związanymi z szeroko pojętym fitnessem. Każdy zainteresowany może zobaczyć cały program tej imprezy pod TYM linkiem. Mnie jednak najbardziej ze wszystkich będzie interesował event o nazwie 3City Cross Games.

3City Cross Games plakat

Będzie to już V edycja tych zawodów, które z edycji na edycję, przyciągają coraz to większą liczbę zawodników. Miejsce i czas w jakim będą rozgrywane te zawody tym razem sprawia, że trzeba tę imprezę stawiać w jednym rzędzie z kilkoma innymi największymi crossfitowymi imprezami w tym kraju. Czy jednak będzie ona najbardziej udana pod każdym względem? To już się okaże w sobotę.

Ja natomiast jadę tam z nastawieniem chłonięcia wszystkiego co tam zastanę na miejscu. Ludzie, atmosfera, organizacja i wiele jeszcze innych rzeczy wpłynie na to jak będę wspominał ten wyjazd. To wszystko czego tam doświadczę w ciągu tego dnia będzie tez miało na pewno wpływ na to, co znajdzie się później w tym miejscu czyli na blogu. Jeśli ktoś jest jednak bardziej ciekawski to zapraszam do śledzenia w najbliższym czasie mojego Facebooka oraz Instagrama, gdzie na pewno będą się pojawiać uchwycone chwile „na żywo” z samego centrum wydarzeń 😉

Ja już teraz zacieram ręce na połączenia polskiego morza, CrossFitu oraz fajnego eventu. Obym po powrocie był równie pozytywnie nastawiony.