fbpx
Foto & VideoMoje kadryO wszystkim

Moje kadry: X Turniej II Ligi Hokeja na Lodzie

dodany przezKamil Timoszuk 21 marca 2018 0 Komentarzy

Wiele sportów w różnej odsłonie pojawiało się na moim blogu, ale tego który zaistnieje dziś nie było jeszcze z żadnej okazji. W miniony weekend pojawiła się za to możliwość uwiecznienia na zdjęciach sportu, który lubiłem od zawsze, a na dobre zaraziłem się nim kilka lat temu w USA.

Hokej na lodzie to jeden z tych sportów w naszym kraju, który z jednej strony nie pasjonuje całego kraju. Z drugiej natomiast jest kilka ośrodków, szczególnie na południu Polski, które posiadają całkiem bogatą hokejową historię. Trochę mi to przypomina na pierwszy rzut oka sytuację z żużlem, który dla wielu ludzi mógłby nie istnieć, a tam gdzie są zespoły ligowe – potrafi wzbudzić wielkie emocje.

Białystok nigdy nie miał bogatej hokejowej historii. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie do tego aby powstał projekt drużyny o nazwie Husaria Białystok.


Ów zespół występuje w tej chwili w rozgrywkach 2 ligi, a w ostatni weekend był gospodarzem X Turnieju Hokeja na Lodzie w sezonie 2017/2018. Oprócz gospodarzy wystąpiły w nim ekipy LHT Lublin, Legionu Warszawa oraz litewskiej Gauja Wilno. Ja zaś korzystając z okazji poszedłem sobie w niedzielne popołudnie aby pomarznąć trochę, pooglądać pasjonatów w akcji, a do tego złapać na zdjęciach kilka fajnych chwil. Na chwile obecną wiem, że dwa pierwsze zadania udało się zrealizować. Czy trzecie z założeń także zostało spełnione? To już zostawiam do oceny tych, którzy obejrzą poniższą galerię fotek z niedzielnego turnieju.

W galerii znajdują się zdjęcia z meczów LHT Lublin z ekipą z Wilna oraz Białostoczanami.