Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoMoje kadryO wszystkim

Moje kadry: X Turniej II Ligi Hokeja na Lodzie

dodany przezKamil Timoszuk 21 marca 2018 0 Komentarzy

Wiele sportów w różnej odsłonie pojawiało się na moim blogu, ale tego który zaistnieje dziś nie było jeszcze z żadnej okazji. W miniony weekend pojawiła się za to możliwość uwiecznienia na zdjęciach sportu, który lubiłem od zawsze, a na dobre zaraziłem się nim kilka lat temu w USA.

Hokej na lodzie to jeden z tych sportów w naszym kraju, który z jednej strony nie pasjonuje całego kraju. Z drugiej natomiast jest kilka ośrodków, szczególnie na południu Polski, które posiadają całkiem bogatą hokejową historię. Trochę mi to przypomina na pierwszy rzut oka sytuację z żużlem, który dla wielu ludzi mógłby nie istnieć, a tam gdzie są zespoły ligowe – potrafi wzbudzić wielkie emocje.

Białystok nigdy nie miał bogatej hokejowej historii. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie do tego aby powstał projekt drużyny o nazwie Husaria Białystok.

Rodzina – HUSARIA BIAŁYSTOK

Ile miłości kryje w sobie najszybszy zespołowy sport świata?Jak wiele upadków, łez, lęku, radości, porażek i zwycięstw zmieszczą serca pojemne jak wielkie torby hokejowe??Kiedy pasja staje się całym życiem, łączy pokolenia i zbliża tak, że bardziej już nie można???To film o namiętności, która skrzy się jak najpiękniejsza tafla lodu; o wysiłku, który cieszy jak najtrudniej zdobyta bramka; o marzeniach, które odbijają się w oczach naszych dzieci.O tym, że wszystko jest możliwe, kiedy się kocha.POKOCHAJ HOKEJ.HOKEJ BIAŁYSTOK.DZIEL Z NAMI PASJĘ.OBUDŹ EMOCJE.NABIERZ PRĘDKOŚCI.WALCZ I ZWYCIĘŻAJ.POKONAJ WŁASNE SŁABOŚCI.DOŁĄCZ DO HUSARII.HUSARIA BIAŁYSTOK i MAŁA HUSARIA CZEKAJĄ NA CIEBIE. Rozwiń skrzydła z Husarią Białystok!👉🏻Polub nasz fanpage, aby być na bieżąco_______________________________________________________________________I'm an overcomer. I can feel it in my spirit and underneath my "wings"…The day is coming when I'll crush everything and win… for myself and for my daddy…You would be surprised to know how much love is hidden under the surface of our "armour". Anything is possible when your heart is in it and it's easy to fall in love with hockey….Share our passion, awaken your emotions, gain speed, fight and win, overcome your weaknesses. Join the Brave – the cavalry on ice – Husaria Bialystok.Spread Your wings with Husaria Białystok!Reżyseria: Krzysztof KiziewiczPartnerzy: Wschodzący Białystok Multicco Sp z oo Kee Zoo Engram AlterStudio Lodowisko Białystok / hala sportowo-rekreacyjna PZHL – Polski Związek Hokeja na Lodzie II LIGA HOKEJA NA LODZIE (PZHL)Udział wzięli: Zawodnicy, ich rodzice, trenerzy, ludzie, którzy kochają hokej. Zapraszamy was gorąco do udostępniania!

Opublikowany przez Husaria Białystok Wtorek, 6 marca 2018


Ów zespół występuje w tej chwili w rozgrywkach 2 ligi, a w ostatni weekend był gospodarzem X Turnieju Hokeja na Lodzie w sezonie 2017/2018. Oprócz gospodarzy wystąpiły w nim ekipy LHT Lublin, Legionu Warszawa oraz litewskiej Gauja Wilno. Ja zaś korzystając z okazji poszedłem sobie w niedzielne popołudnie aby pomarznąć trochę, pooglądać pasjonatów w akcji, a do tego złapać na zdjęciach kilka fajnych chwil. Na chwile obecną wiem, że dwa pierwsze zadania udało się zrealizować. Czy trzecie z założeń także zostało spełnione? To już zostawiam do oceny tych, którzy obejrzą poniższą galerię fotek z niedzielnego turnieju.

W galerii znajdują się zdjęcia z meczów LHT Lublin z ekipą z Wilna oraz Białostoczanami.