fbpx
Foto & VideoMoje kadryO wszystkim

Moje kadry: Lowlanders vs. Mets

dodany przezKamil Timoszuk 30 września 2019 0 Komentarzy

Młodzież przyszłością narodu. Tak twierdzono dawno temu i to w sumie jest ciągle aktualne hasło. Na pewno w kontekście przyszłości polskiego futbolu amerykańskiego, który stara się wychowywać młodych zawodników.

Jednak trenowanie to jedno, a granie i sprawdzanie się w boju to często drugie. W Białymstoku zrozumiano to już jakiś czas temu i dlatego powstał zespół Juniorów wicemistrza Polski Lowlanders Białystok. Juniorzy idąc w ślady starszych kolegów od samego początku są jedną z najbardziej liczących się sił na tym poziomie rozgrywek. W tym sezonie zapowiada się, że będzie podobnie.

W trzecim spotkaniu tego juniorskiego sezonu, do Białegostoku pofatygowała się ekipa Warsaw Mets. W pierwszym starciu tych ekipa drużyna z Podlasia przywiozła z Warszawy wynik 40:0. Na własnym boisku zaś wynik był podobny, bo Lowlanders ponownie wygrali 36:6. Wygrali zdecydowanie kontrolując ten mecz od początku do końca. Gołym okiem widać było, że był to zupełnie inny mecz niż ten przeciwko ekipie z Olsztyna. Ekipie, która śmiało można powiedzieć, że napędziła stracha faworytom.

Zapraszam do obejrzenia paru zdjęć z tego niedzielnego starcia.