Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoMoje kadryO wszystkim

Moje kadry: Lowlanders vs. Angels

dodany przezKamil Timoszuk 11 września 2018 0 Komentarzy

Po czym poznać, że dana dyscyplina sportu się rozwija? Na przykład po tym, że oprócz dorosłych zapaleńców, którzy dany sport uprawiają, w ich ślady idzie także młodzież. I taka właśnie futbolowa młodzież w miniony weekend zainaugurowała swoje rozgrywki.

Po tym jak Lowlanders Białystok zdobyli w tym roku swoje historyczne bo pierwsze Mistrzostwo Polski, do gry przystąpili ich młodsi koledzy. W pierwszym etapie juniorskich rozgrywek przyjdzie się im zmierzyć z AZS UWM Olsztyn Lakers oraz Angels Toruń. I to że, nie będzie to proste zadanie pokazał już pierwszy mecz. Juniorzy Lowlanders Białystok przystępowali do meczu ze swoimi rywalami z Torunia w roli faworyta spotkania. Nie pomogło to im jednak, ponieważ od początku widać było w ich poczynaniach tremę. Tremę, która na dłuższą metę sprawiała, że białostoczanie popełniali masę często niewymuszonych błędów. I dlatego po pierwszej połowie przegrywali oni 0:14.

W drugiej części spotkania coś się jednak ruszyło. Kilka dokładnych i składnych akcji sprawiło, że na tablicy wyników pojawił się wynik 12:14. Angels Toruń jednak nie odpuścili i dołożyli jeszcze jedno przyłożenie. Juniorzy Lowlanders mieli jednak swoją szansę w tym meczu na doprowadzenie przynajmniej do remisu. Po przyłożeniu na 18:20 nastąpiła w samej końcówce meczu próba zdobycia dodatkowych dwóch punktów. Niestety dla gospodarzy nieudana i tym samym zwycięstwo w tym meczu pojechało do Torunia.

A na zdjęciach wyglądało to tak 😉