Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoMoje kadryO wszystkim

Moje kadry: Jagiellonia vs. Korona

dodany przezKamil Timoszuk 13 grudnia 2017 0 Komentarzy

Polska Ekstraklasa piłkarska to zjawisko przedziwne. Niby wszyscy narzekają, wszyscy wiedzą, że sportowo jest słabo, to jednak dziesiątki, a nawet i setki tysięcy ludzi ją ogląda.  Śmiem nawet twierdzić, że ludzie robią to z takich samych pobudek z jakich uprawiają hazard – nigdy nie wiadomo co się wydarzy.

Przedostatnia kolejka ligowa w w tym roku jest tego niemal idealnym przykładem. W pierwszym dniu jej rozgrywania padło już kilka zaskakujących wyników, jak choćby wygrana Bruk-Betu ze Śląskiem czy porażka Górnika w ostatnich sekundach w starciu z Arką w Gdyni. W Białymstoku zaś rozgrywano mecz okrzyknięty szumnie #DerbyTwittera. Wszystko za sprawą tego, że ludzie odpowiadający za social media w Jagiellonii Białystok oraz Koronie Kielce robią tam dobrą robotę. We wtorkowy wieczór na stadionie przy Słonecznej, na placu boju dobrą robotę jednak wykonywała tylko Jagiellonia wygrywając zasłużenie 5:1.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć mojego autorstwa z tego starcia.