Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoMoje kadryO wszystkim

Moje kadry: Jagiellonia vs. Arka

dodany przezKamil Timoszuk 25 listopada 2019 0 Komentarzy

Powiedzenie o tym, że polska Ekstraklasa piłkarska jest nieprzewidywalna jest chyba największym banałem jaki można stwierdzić. Fakty są jednak takie, że ze świecą szukać drugich takich rozgrywek, w których tak wielu rzeczy nie możesz być pewien.

Jeśli ktoś bawi się w zakłady piłkarskie to polska liga musi być dla niego niezłym utrapieniem. I nawet jeśli robi to od wielu lat, to ostatnie sezony, a ten trwający już szczególnie, są jakimś jednym wielkim rollercoasterem. Wczorajszego późnego popołudnia na szczycie przejażdżki była Jagiellonia Białystok. Podejmowała ona Arkę Gdynia, która nie zalicza najlepszego sezonu mówiąc bardzo łagodnie. Po tym co zaprezentowała w Białymstoku można by nawet powiedzieć, że pędzi prosto w dół do pierwszej ligi. Na ich szczęście jest jeszcze kilka zespołów, które włączy się do tego „wyścigu”.

Jagiellonia zaś w tym meczu dominowała totalnie. W strzałach na bramkę bilans w tym meczu wyniósł 20-2, a w celnych 11-0. Czy w takim razie końcowy wynik 2:0 dla gospodarzy to dobre osiągnięcie czy nie? Po tym co Jaga zaprezentowała w Gliwicach na pewno tak. Poza tym 3 punkty to jednak 3 punkty. Szczególnie w sezonie gdzie decydują one czy ktoś jest na 2 czy 7 pozycji w tabeli. Mnie osobiście jednak nieustannie drażni ta chimeryczność formy zespołu z Podlasia. Bo niby jakiś potencjał na dobrą grę i idące za tym wyniki jest, ale nigdy nie wiadomo czy wypali czy nie.

Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z tego zimnego popołudnia na Słonecznej w Białymstoku.