Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoO wszystkimSesje Zdjęciowe

Moc prostoty

dodany przezKamil Timoszuk 4 lipca 2020 0 Komentarzy

Czy robienie zdjęć to sztuka? W pewnym sensie na pewno tak. Jednak nadawanie całemu procesowi zbyt wielkiego znaczenia czasem nie służy samym zdjęciom. Bo tak na prawdę czasem wystarczy chwila, trochę luzu, a o dobry efekt jest już nie trudno.

Tak też dokładnie było podczas naszego spotkania z Marleną. Młodą utalentowaną artystką i malarką, która w swojej wolnej chwili zechciała stanąć przed moim aparatem. Jak duży talent do tworzenia bardzo ciekawych rzeczy ma Marlena, możecie chociażby sprawdzić na jej Instagramie. Dla mnie samego spotkanie z osobą mającą ponadprzeciętną wrażliwość na szeroko pojętą estetykę było swoistym wyzwaniem i z którym trzeba się było zmierzyć.

Jednak od samego początku nie starałem się narzucać na siebie niepotrzebnej presji, tylko po prostu robiłem swoje. A w moim przypadku oznacza to podobno w dużej mierze gadanie 🙂 Dopóki jednak od kogoś nie usłyszę podczas sesji abym się zamknął, to będę to traktował jako swój atut 😉 W tym przypadku ta metoda po raz kolejny po prostu zadziałała. Marlena się szybko rozluźniła przez co złapaliśmy wspólny kontakt, który zawsze pomaga przy robieniu zdjęć.

Jakich zdjęć? Takich 🙂

Jak tam Twoje wrażenia „oglądaczu” powyższych zdjęć? 😉

Marlenie to co się wydarzyło i jakie efekty osiągnęliśmy zdecydowanie przypadło do gustu.

To była bardzo udana współpraca 🙂 Nie tylko pod kątem zdjęć jakie robi Kamil, ale również całej atmosfery, która panuje przez cały czas. Pełen profesjonalizm, oddanie i pasja. A przy tym dobry humor i zabawa. Z uśmiechem na twarzy wspominam ten czas, kiedy mogłam być w pełni sobą. Kamil zwraca uwagę na detale, dba o każdy szczegół, i to się ceni! Ma mnóstwo pomysłów, które są ciekawe i niestandardowe. Z ogromną chęcią jeszcze raz stanęłabym przed jego obiektywem. Polecam z całego serca!

Czytać takie słowa od kogoś kto niemal na co dzień obcuje ze sztuką to podwójne wyróżnienie. Bo mam wrażenie, że tym razem poprzeczka do przeskoczenia tymi zdjęciami była trochę wyższa niż zazwyczaj.