Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Mat Fraser od kuchni

dodany przezKamil Timoszuk 26 maja 2017 0 Komentarzy

Mathew Fraser jest na najlepszej drodze do tego, aby powtórzyć sukces z 2016 roku i stanąć na najwyższym stopniu podium CrossFit Games. Jednak kulisy tej jego kilkuletniej już drogi, czasami są mocno zaskakujące.

Amerykańska firma NF Sport produkująca odżywki i inne suplementy dla sportowców, postanowiła pokazać obecnie najbardziej wysportowanego człowieka na świecie od kuchni. Zrobiła to poprzez stworzenie jak na razie 9-odcinkowej serii na swoim kanale YouTube, w której mistrz opowiada o sobie i o wielu rzeczach jakie siedzą mu w głowie. A niektóre z nich potrafią być mocno zaskakujące. Wypowiadane przez niego zdania typu „I hate that fucking medal” odnośnie nagrody za drugie miejsce w CrossFit Games 2015, mówią o nim więcej niż by się mogło wydawać. To pokazuje jego nastawienie i mentalność, która prowadzi go do osiągania kolejnych celów. Tym samym sprawia, że Mat jest idealnym przykładem amerykańskiego podejścia, że „drugi na mecie to pierwszy przegrany”.

I między innymi dlatego warto obejrzeć sobie wszystkie odcinki tej serii. Serii zrealizowanej na wysokim filmowym poziomie. Trochę irytujący jest wprawdzie fakt podzielenia tego materiału na tyle części, ale cóż – takie są prawa współczesnego rynku 😉 Na szczęście nie wpływa to w żaden negatywny sposób na jego jakość, a więc można go polecać z czystym sumieniem. Endżoj!

Gdyby pojawiły się kolejne części, to systematycznie będę je tutaj dorzucał. Bo warto.