Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
O wszystkim

„Martwe Zadanie” czyli KONKURS!

dodany przezKamil Timoszuk 6 stycznia 2015 0 Komentarzy

To się po prostu musiało stać. Praktycznie od samego początku kiedy założyłem tego bloga, wiedziałem, że w przyszłości będę chciał organizować tutaj różnego rodzaju konkursy. Pomimo, że trwało to dłuższą chwilę, to właśnie dziś zaczynamy pierwszy oficjalny konkurs w historii bloga!

Jest to możliwe dzięki ludziom oraz firmom na jakie zdążyłem do tej pory trafić na swojej drodze. Fajnie jest wiedzieć, że partner tego bloga myśli podobnie jak i jego autor czego efektem jest zabawa, którą dziś zaczniemy. I nie jest to w żaden sposób, wymuszona „wazelina”, a szczere odczucia w stosunku do marki Amarok Nutrition, której produkty będą dziś do wygrania.

Pewnie jednak chcielibyście wiedzieć co trzeba będzie zrobić aby zgarnąć tą wygraną. Jak tytułowa nazwa konkursu wskazuje – trzeba będzie trochę popracować. Praca ta zaś oprze się o najbardziej podstawowe ćwiczenie związane ze sztangą – martwy ciąg czyli tak zwane „ciąganie martwego” 😉 Ćwiczenie, które można lubić lub nie, ale znać je po prostu trzeba, bo to z niego wychodzi cała reszta repertuaru podnoszenia ciężarów. Gdyby jakimś cudem, ktoś jeszcze nie wiedział o czym mowa, to poniżej macie film poglądowy, który jest również konkursowymi standardami. Obejrzyjcie więc go dokładnie.

Jak jednak będzie dokładnie wyglądać cała zabawa? Otóż każdego chętnego do wzięcia udziału w tym konkursie, czekają 3 minuty pracy czyli wykonywania martwego ciągu. Wynikiem, który będzie decydował o zwycięstwie, będzie to łączna liczba WSZYSTKICH podniesionych przez was kilogramów. Jaką wagę musi mieć sztanga? Otóż obciążenie w tym konkursie dobieracie sobie samodzielnie! Każdy z was zakładam, że trenuje regularnie, a więc powinien znać swoje obecne możliwości. Jeśli ktoś czuje się na siłach, może założyć na gryf choćby 100 kilogramów. Jeśli ktoś ma ochotę, może natomiast robić większą liczbę powtórzeń samym gryfem. To od was zależy jak to będzie wyglądać, a więc taktyczne podejście do sprawy będzie tu niezwykle ważne.

Jeśli już ustalicie jakim ciężarem chcecie to zrobić, wtedy pozostaje wam ustawić przed sobą kamerę i po prostu to nagrać. Wytyczne co do nagrania, to przede wszystkim przedstawienie się do kamery oraz pokazanie przed rozpoczęciem treningu jakim ciężarem wykonujecie zadanie. Ciężaru na sztandze podczas wykonywania treningu nie wolno już zmieniać! Przez całe nagranie musi być na nim widoczny zegar lub inne urządzenie odmierzające wasz czas. Kamera ma być ustawiona w taki sposób, aby rzetelnie pokazywała wasz profil podczas wykonywania ćwiczenia, czyli ustawiacie się bokiem do kamery. Na nagraniu musi być widoczna wasza cała sylwetka. Po przygotowaniu takiego pliku, pozostaje wam wrzucić go na serwis YouTube i podesłać link do niego na adres:

KONKURS@kamiltimoszuk.pl

Czas na nadsyłanie swoich zgłoszeń macie dokładnie do godziny 12:00, 18 stycznia 2015 roku.
Tak więc pozostają wam niemal dwa tygodnie aby rzetelnie się przygotować i pokazać na co was stać!

A o co będziecie walczyć? Myślę, że na ten punkt czeka spora część z was 😉

Amarok Nutrition paczka

Otóż czekają na was dwie główne nagrody za dwie kategoriemężczyzn i kobiet. Nagrodą jaką mogą zdobyć zwycięzcy jest to zestawy suplementów od Amarok Nutrition. W skład takiego zestawu wchodzą takie produkty jak Be Ready, Be Powerful oraz Be Hydrated. Jest to świetny zestaw „okołotreningowy”, który sam stosuję i bardzo sobie chwalę, o czym niebawem także napiszę na blogu. Jednak nie tylko osoby, które podniosą najwięcej kilogramów mają szansę na nagrody. Tak na prawdę każdy ma szansę, ponieważ ze wszystkich uczestników, którzy nadeślą konkursowy film, zostaną wylosowane kolejne dwie osoby, które będą mogły sobie wybrać DOWOLNY SUPLEMENT z bogatej oferty Amarok Nutrition. Tak więc warto wziąć udział w zabawie, ponieważ nie ważne ile kilogramów podniesiesz – zawsze masz szansę na nagrodę!

Nie pozostaje mi chyba nic innego, jak tylko życzyć wam powodzenia, rozmyślnego wyskalowania obciążenia, oraz jak najbardziej prostych pleców 🙂 Zabawa zabawą, konkurs konkursem, ale to zdrowie jest zawsze najważniejsze. Tak więc pamiętajcie o tym, bawcie się dobrze i do dzieła! OGIEŃ!