fbpx
BlogCrossFitLudzieO wszystkim

Crossfitowa rozmowa z Bartkiem Mackiem

dodany przezKamil Timoszuk 28 stycznia 2015 2 komentarze

Podczas wielu lat mojej fascynacji różnymi sportami, zdarzyło mi się rozmawiać z wieloma osobami. Część z tych rozmów miała charakter oczywiście czysto prywatny, a część były to typowe wywiady. W tym drugim jednak przypadku zdarza się czasem tak, że rozmówcy słucha się jak swego dobrego znajomego.

To właśnie tym typem rozmówcy i chyba człowieka jest Bartek Macek. Człowiek, który był wśród tej nielicznej grupy osób, która kilka lat temu zapoczątkowywała w Polsce zjawisko o nazwie CrossFit. Przez ten czas działał on aktywnie na wielu polach związanych z tym światem i dzięki temu ma on wiele ciekawych poglądów na równe tematy. I to właśnie dlatego chciałem z nim bardzo porozmawiać przy okazji mojej niedzielnej wizyty w CrossFit Mokotów.

CrossFit Mokotów 1

Gdy tylko zaproponowałem mu ten wywiad, ten zgodził się praktycznie bez namysłu. Tym bardziej jest to cenne, że tego ponurego i para-zimowego dnia wcale nie miało go być w jego boxie. Po tym jednak moim zdaniem poznaje się fajnych ludzi, że gdy coś obiecują to dotrzymują wcześniej danego słowa. Ja zaś w swoich początkowych planach miałem to, że nagraną rozmowę spiszę i przekażę wam w postaci spisanego wywiadu. Gdy jednak Bartek zaczął mówić, to z każdą kolejna minutą zdawałem sobie sprawę, że forma pisemna naszej rozmowy straciła by sporo na uroku. Dlatego też dziś oddaję wam do dyspozycji plik dźwiękowy do przesłuchania w domu, czy gdziekolwiek indziej tylko zechcecie. 44 minuty słuchania ciekawych poglądów na wiele crossfitowych tematów.

Jednak już teraz wybaczcie momentami nie najlepszą jakość dźwięku. Złożyło się to kilka czynników o których nie będę tu wspominał, ale wszystko to jest spowodowane tym, że początkowo to miał być tylko plik dla mnie 🙂 Nie chcę być jednak samolubem i już w tej chwili podzielę się nim z wami. A wszystko zaczęło się ot tak, znienacka…

[hulkplayer code=”pp119mdxq22o”]

I jak wam się podobało? Jakieś wrażenia?

Na koniec mam do was jeszcze jedną prośbę, a mianowicie wypełnijcie poniższą ankietę.

Będzie to dla mnie wskazówka na przyszłość, w jakiej formie miałbym uwieczniać moje kolejne spotkania z fajnymi ludźmi.

[socialpoll id=”2249943″]