Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitO wszystkim

Ludzie z pasją są wszędzie!

dodany przezKamil Timoszuk 1 października 2013 0 Komentarzy

Do napisania dzisiejszego tekstu zostałem zmuszony. Zmuszony przez obecne okoliczności. Zmusili mnie do tego także poszczególni ludzie, których w ostatnim czasie mam okazję spotykać. Owi ludzie zadają mi często pytania, które się powtarzają, a więc dziś odpowiem na nie w jednym miejscu.

A właściwie nie do końca ja to zrobię ale o tym za chwilę. Zacznę od tego, że po ostatnich publikacjach czy to w internecie czy to też w gazecie na mój temat zbieram z różnych stron pochwały pod swoim adresem. Za wszystkie oczywiście bardzo dziękuję. Postaram się też aby w dalszym ciągu być dla paru osób być motywacją, tak jak same te osoby twierdzą. Jednak za każdym razem podkreślam, że ten proces działa w dwie strony czyli zarówno ja jestem w stanie motywować innych ale też i inni są w stanie motywować mnie. Choćby zwykłe słowa pochwały potrafią być motywatorem.

Drugą sprawą jaką chciałbym się dziś zająć to temat mi bliski czyli CrossFit. Parę osób wiedząc jaką drogę przeszedłem oraz widząc moją opaskę jaką noszę od paru miesięcy na ręku często się pyta co to jest, dlaczego, po co, czy to jest fajne. Zanim przejdę do rzeczy to napiszę tylko od siebie, że owa opaska to nie jest kwestia lansu jak mi już parę razy zarzucono. Dla mnie to coś znacznie więcej o czym także już pisałem. Ale nie każdy musi to zrozumieć.

Jednak przechodząc do sedna czyli CrossFitu. Nie raz i nie dwa pisałem już o tej formie aktywności fizycznej ale w dalszym ciągu w naszym kraju jest to temat nieznany. Warto więc przybliżać innym co to jest i z czym to się je, aby zarażać nowe zastępy ludzi. Aby to być może zrobić w jakimś stopniu oddam dziś głos chłopakom z Lublina czyli Jakubowi Drozdowi oraz Arielowi Sawczukowi. Szczególnie o drugim z tych Panów mogliście przeczytać niedawno, w zapowiedzi zbliżającego się przeglądu filmów pod nazwą Winter Is My Love. Jak się okazuje, Ariel oprócz jeżdżenia na desce przez resztę roku będzie zarażał ludzi CrossFitem w pierwszym oficjalnym boxie crossfitowym w Lublinie.

Między innymi właśnie z tej okazji chłopaki zostali zaproszeni do lubelskiego radia Freee w ramach audycji Jana Pasterskiego „Lublin cię kręci”. O czym panowie rozmawiają? O tym co to jest CrossFit, o tym, że nie jest to powód do przepychanek pomiędzy nimi, a innymi dyscyplinami sporu, a także o tym, że tego może, a nawet powinien spróbować każdy. Zresztą włączcie i posłuchajcie sami bo po prostu warto.

[hulkplayer code=”c3cc4as5g64g”]

Pomimo, że dla kogoś kto zaczął przygodę z tym sportem nie ma w tej audycji nic odkrywczego to ja przyznaję się, że odsłuchałem pliku już dwukrotnie. Głównie dlatego, że fajnych ludzi fajnie się słucha. Tym bardziej jeśli można poszerzyć swoją wiedzę. Mam nadzieję, że ta rozmowa rozwiała parę waszych wątpliwości i mniej lub bardziej mylnych przekonań. Teraz nie pozostaje nic innego jak zacząć ćwiczyć 😉