Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkimZawody & Eventy

Ludzie bez żadnych ograniczeń

dodany przezKamil Timoszuk 18 grudnia 2015 0 Komentarzy

Od imprezy Wheel Throwdown 2015 minął już prawie tydzień, a emocje z nią związane są w dalszym ciągu bardzo silne. Wszystko dlatego, że nie co dzień mamy okazje widzieć na własne oczy jak wielkimi sportowcami są osoby poruszające się na wózkach. Nie co dzień też dostrzegamy to, że czasami ich niepełnosprawność robi dla nas, a nie dla nich większą różnicę.

Ostatnio dzieje się tak, że na blogu wrzucam tylko moje wrażenia z kolejnych imprez crossfitowych na których jestem gościem, oraz okrojone galerie fotek mojego autorstwa. Wszystko to dlatego, że niestety brakuje mi czasu na tworzenie tyle materiału ile bym chciał, choć pomysłów mi na pewno nie brakuje. Wracając jednak do sedna czyli Wheel Throwdown to w przypadku tego eventu zrobię mały wyjątek. Wyjątek ten będzie polegał na tym, że wrzucę tu wszystkie fotki jakie pojawiły się w oficjalnej galerii na moim fanpage kilka dni temu. Wszystko dlatego, że bardzo bym chciał aby ten materiał dotarł do jak największej liczby osób, a przez to tez uświadomił wielu osobom jak bardzo przyjazny dla każdego jest sam CrossFit.

Dlatego też bez zbędnego przedłużania zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wybitnego wydarzenia!