Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoO wszystkim

Live With Fire

dodany przezKamil Timoszuk 28 września 2013 0 Komentarzy

Reebok to od pewnego już czasu to nie tylko firma odzieżowa. To pewien sposób myślenia oraz bycia jaki stara się zaszczepić w swoich mniej lub bardziej potencjalnych klientach. Pomimo, że wielkim fanem tej marki nie jestem, to jednak jej sposób promowania się przemawia do mnie w sposób zdecydowany.

Tytułowe hasło „Live With Fire” to slogan za którym kryje się wiele. A przynajmniej Reebok chciałby aby tak było. Moim zdaniem udaje mu się przemycić w tym haśle swoją ideologię, którą ja rozumiem jako chęć zaktywizowania ludzi. Do wysiłku, do działania, do zmian, do rewolucji zarówno w swoim życiu jak i ludzi, którzy nas otaczają. Bo życie nie zawsze bywa łatwe i z górki o czym wie praktycznie każdy z nas. Nie jest to jednak powód ku temu aby usiąść, płakać z tego powodu i co gorsza nic z tym nie robić. Ja osobiście nie godzę się na coś takiego.

Być może dlatego przemawia do mnie film promujący tę akcję przygotowany przez brytyjski koncern.

Jednak akcja Live With Fire to nie tylko ten spot ale także i towarzyszące temu inicjatywy zarówno w internecie jak i wychodzące poza jego ramy. Jedną z takich inicjatyw jest strona internetowa, gdzie prezentowane są sylwetki osób, które utożsamiają się z tym hasłem. Są to zarówno zwykłe szare osoby jaki i zawodowi sportowcy. Jednak i jednych i drugich łączy właśnie owe tytułowe hasło.

Czytając sylwetki poszczególnych osób postanowiłem i ja wysłać swoją kandydaturę. W sumie tak dla sprawdzenia czy się nadaję aby znaleźć się w tym gronie. Myślałem, że gdy moja kandydatura przejdzie ewentualną kwalifikację to otrzymam jakieś powiadomienie. Jako, że tak się nie stało to wydawało mi się, że temat jest zakończony. Aż do wczoraj. Do momentu kiedy trafiłem przez przypadek raz jeszcze na ową stronę i zobaczyłem tam samego siebie. Fajne zaskoczenie, które możecie zobaczyć klikając w poniższe zdjęcie 🙂

Kamil Reebok

Pierwsze co rzuca mi się w oczy na tej stronie to właśnie owo zdjęcie. Było ono robione mniej więcej jakieś 30 kilogramów temu 😉 Ale cóż, nie ma się czego wstydzić bo to tez pokazuje jakie zmiany przeszedłem przez ostatnich kilka miesięcy. Poza tym kiedy patrzę na profile ludzi w gronie jakich się znalazłem to jestem autentycznie dumny. Pawła Czaplickiego czy Justynę Kojro miałem lub mam okazję oglądać podczas treningów i tego ile wysiłku wkładają w to aby być w miejscu jakim się znajdują. Takie osoby jak Aleksandra Szpak czy też Maciej Paciorek z racji swojej działalności przede wszystkim w internecie nie są mi obce.

Dlatego też jeśli macie chwilę to przeczytajcie nie tylko moją, ale także i ich historie. Być może zainspirują was one do tego aby coś zmienić w swoim życiu do czego zbieraliście się od dawna, ale jeszcze do tej pory wam się to nie udało. Moim zdaniem każdy czas jest dobry na zmiany więc dlaczego by nie zacząć właśnie teraz. Live With Fire!