Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
O wszystkim

Ktoś inny napisał o mnie

dodany przezKamil Timoszuk 17 czerwca 2013 0 Komentarzy

Nie sądziłem, że pewne rzeczy potoczą się tak szybko. W sumie zdawałem sobie już od jakiegoś czasu sprawę, że moja historia ma potencjał ale kwestią było czy się ktoś nią zainteresuje. Ponad miesiąc temu zrobili to Lekko Stronniczy, a w minionym tygodniu do tego grona dołączył portal Czas Białegostoku.

Pomimo tego, że nie ma co ukrywać ale jestem stałym czytelnikiem tego białostockiego portalu to ucieszyło mnie zainteresowanie z jego strony. Głównie dlatego, że w ostatnim czasie mam wzmożoną chęć pomagania i przede wszystkim motywowania innych. A każde kolejne przybliżenie tej historii większemu gronu odbiorców na pewno w tym może pomóc. Dlatego też kiedy zaproponowano mi spotkanie specjalnie długo się nad nim nie zastanawiałem tylko się zgodziłem.

Fakt, że umówiłem się na spotkanie z mężczyzną, a przyszła kobieta, Judyta Jakoniuk czyli autorka tekstu, zaliczam na plus 🙂 Z kobietami zdecydowanie lepiej się dyskutuje 😉 Było to tez o tyle ciekawe doświadczenie dla mnie, że parę razy w życiu robiłem wywiad. Jednak nigdy jeszcze nie występowałem w roli pytanego, a zawsze przypadała mi rola pytającego. Tym razem było inaczej i równie ciekawie. Efekt naszej pogawędki możecie przeczytać kiedy klikniecie w poniższe zdjęcie.

Czas Białegostoku

I takim oto sposobem znalazłem się jako „zjawisko” w kolejnym medium 😉

Czy to już jest koniec? To się okaże ale są pewne przesłanki mówiące że chyba jeszcze nie…