fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Każdy ma swoją historię

dodany przezKamil Timoszuk 21 czerwca 2014 0 Komentarzy

CrossFit jest takim sportem, który gromadzi wokół siebie różne osobowości. Niemal każdy człowiek w ciągu mniejszej bądź też większej liczby lat swojego życia, ma do opowiedzenia jakąś historię. Tak się jakoś składa, że historie ludzi trenujących CrossFit bardzo często są bardzo ciekawe. Warto więc posłuchać przynajmniej kilku z nich.

Dobra okazją do zebrania tego typu opowieści były odbywające się jakiś czas temu zawody CrossFit Games na etapie Regionals. To właśnie podczas nich, w wiele miejsc na ziemi, zjechali się najbardziej wysportowani ludzie świata, aby rywalizować o swoje miejsca w finałowych zmaganiach w Kalifornii. Jednak pomiędzy kolejnymi WOD-ami, paru z nich postanowiło się podzielić się z szerszym gronem tym, dlaczego trafili na CrossFit, jak zmieniło się ich życie i jakie są ich aktualne motywacje, które popychają ich cały czas na przód.

Jeśli i wy chcecie je poznać to zapraszam do obejrzenia kilku krótkich materiałów na ten temat, pogrupowanych regionami, w których odbywały się eliminacje. Bawcie się dobrze!

Canada East & Canada West

South East

Central East

North Central

Asia

Jeśli pojawią się kolejne materiały z tego cyklu, to na pewno je tu także umieszczę.