fbpx
Foto & VideoO wszystkim

Jak pech to pech!

dodany przezKamil Timoszuk 28 maja 2014 0 Komentarzy

Jest taki kanał w serwisie YouTube, który ma na celu regularne dostarczanie różnych filmowych kompilacji z wpadkami wszelkiej maści. Tematyka tych filmów jest różna, a najczęściej chodzi tylko o to, aby pokazać albo niesamowite przypadki albo napiętnować ludzką głupotę. Czasem bywa to i zabawne i straszne, jednocześnie.

Kanał Fail Army, bo o nim mowa, zyskał już w internecie swoją sławę wieloma miksami, które rozprzestrzeniają się w internecie niemal jak zaraza. Często są to wynalezione w czeluściach internetu materiały, które są posklejane w świetny sposób. Kwestią czasu tez było aby twórcy tego kanału zajęli się tak wdzięcznym tematem jakim jest CrossFit. W internecie pełno jest filmów z nieudanych różnych prób bicia rekordów czy tez zrobienia rzeczy jakich nikt wcześniej nie robił. W tej kompilacji akurat przeważają filmy, gdzie główni bohaterzy w największym stopniu mieli zwykłego pecha. Ale dzięki temu mogą poczuć się jak gwiazdy biorące udział w niskobudżetowej produkcji filmowej 😉

Film ten ma także jeden dodatkowy smaczek w postaci polskiego akcentu. Ba! Nie tyle polskiego co białostockiego! W którym miejscu i o kogo chodzi? Tutaj nie będę odbierał nikomu przyjemności w znajdywaniu tej osoby na filmie 😉 Enjoy!

Po takiej produkcji aż prosi się dodać adnotację „nie róbcie tego w domu” 🙂