Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Fotograficzna kumulacja z Ursynowa

dodany przezKamil Timoszuk 21 lipca 2015 0 Komentarzy

Weekendowe otwarcie boxa CrossFit Ursynów zachęciło do przybycia wiele osób. Motywacje przyjścia do tego miejsca były bardzo różne. Jedni przyszli sprawdzić nową miejscówkę, inni po raz pierwszy liznąć zjawiska zwanego CrossFitem, a jeszcze inni chcieli to wszystko uwiecznić. Jak udała się ta sztuka?

Fotografia jest jednym z tych sposobów utrwalania na dłużej różnych chwil, który chyba nigdy się nie zestarzeje bądź nie znudzi. Dlatego też tak wiele osób w dzisiejszych czasach stara się to robić. Jednak powiedzmy sobie szczerze – nie każdy to potrafi. Osoby odpowiedzialne za CrossFit Ursynów miały jednak to szczęście, że już na samym początku działalności boxa, w jego progi zawitali dwaj świetni fotografowie czyli Iwona Dziuk oraz Maciej Tarkowski. Oboje postarali się aby uchwycić jak najwięcej ciekawych chwil z samego otwarcia, czego efekty możecie obejrzeć poniżej w dwóch oddzielnych galeriach. Jak kultura nakazuje zaczniemy więc od kobiety.


Maciej, pomimo tego, że samo otwarcie było jak najbardziej radosnym dniem i wydarzeniem, to postawił na fotografie czarno-białe.


Jeśli podobają się wam powyższe zdjęcia, to napiszcie w komentarzach coś na ten temat.
Autorom na pewno będzie bardzo przyjemnie z tego powodu 🙂

RELACJA Z OTWARCIA CROSSFIT URSYNÓW