Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitO wszystkimZawody & Eventy

Fit weekend nad morzem

dodany przezKamil Timoszuk 26 stycznia 2016 0 Komentarzy

Po co można jeździć nad polskie morze? Znalazłoby się parę kompletnie różnych ale także i równie ciekawych powodów. Nawet zimową porą, która nie sprzyja specjalnie z zapoznawaniem się z urokami nadmorskiego klimatu. Niebawem jednak odbędzie się tam impreza, która ściągnie do Gdańska ludzi z całej Polski i nikomu nie będzie wtedy przeszkadzał zimowy klimat.

Fit Festival 2016 bo o tej imprezie mowa to kontynuacja zeszłorocznego wydarzenia, które okazało się całkiem ciekawym eventem. Podczas dwóch dni spędzonych w gdańskiej hali Amber Expo można było poczuć się jak na imprezie wysokiej rangi. Co to bowiem jest ten cały Fit Festival? Są to jedne z największych targów kulturystycznych i fitness w naszym kraju połączone w pewien sposób z wieloma imprezami towarzyszącymi. Imprezami których już w tamtym roku było naprawdę sporo, o czym możecie przeczytać w TYM tekście z przed kilkunastu miesięcy. Nie da się też ukryć, że w dużej mierze jest to impreza skierowana głównie do środowiska kulturystycznego, które pomimo upływu kolejnych już lat ma się dobrze i w tej materii wiele się raczej nie zmienia. I o ile w 2015 roku można było mieć wątpliwości co do tego, to w tym roku nie będzie takiej opcji. Wszystko dlatego, że dla fanów tego typu aktywności atrakcji będzie co nie miara z Levrone Pro Classic na samym czele.

Fit Festival 2016 II

Na szczęście nabywając bilety na jeden z dni targowych, lub nawet na cały weekend, każdy gość tych targów będzie mógł sobie wybrać co go konkretnie interesuje i właśnie na ten event po prostu się wybrać. Jest to naprawdę ciekawa opcja nawet dla kogoś takiego jak ja, czyli osoby, która wybiera się do Gdańska raczej w jednym konkretnym celu i nie są to pokazy kulturystyczne 🙂 Takie imprezy jak na przykład Międzynarodowy Puchar Bałtyku w Wyciskaniu Leżąc, czy też Martwym Ciągu mogą być naprawdę fajną odskocznią od tego co się będzie działo w przerwach od mojej imprezy docelowej. No bo przecież nowej wiedzy i nowych doświadczeń nigdy za wiele, prawda?

Fit Festival 2016 I

A skoro jesteśmy już przy wiedzy… Organizatorzy tegorocznego Fit Festivalu chcąc zadbać o wszystkich tych, którzy nabędą bilety, postanowili dorzucić coś dla tych którzy zechcą poszerzyć swoją wiedzę. Dla takich jednostek będą przygotowane seminaria o bardzo szerokiej tematyce, których zakres ma jeszcze ulec zmianie. Jednak już te które zostały ujawnione do tej pory sprawiają, że chcę osobiście się na nie wybrać i być może czegoś ciekawego się dowiedzieć. Jakie tematy mam na myśli? Póki co najbardziej wpadły mi w oko „Jak nie zostać instruktorem jednego sezonu” prowadzone przez Julię Kamińską oraz przede wszystkim „Marketing sportowy – nowoczesna komunikacja z konsumentem” prowadzone przez Stanisława Pogorzelskiego. Jeśli do tego pojawi się coś ciekawego to na pewno to rozważę, bo byłoby to na pewno fajne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Sam więc zachęcam do zapoznania się z całą ofertą seminariów jakie będą do zobaczenia i posłuchania w Gdańsku

Cross Baltics Challenge slider 2

Patrząc jednak na te targi z mojej perspektywy, to Fit Festival 2016 to przede wszystkim druga edycja zawodów Cross Baltic Challenge. Zawodów, które nie przez przypadek znalazły się w moim noworocznym subiektywnym rankingu najlepszych crossfitowych imprez 2015 roku na najniższym stopniu podium. Przebić się przez masę innych imprez których w naszym kraju jest powoli coraz więcej, jest zdecydowanie coraz ciężej, a im się udało. Dlatego też poprzeczka oczekiwań zarówno moich, jak i też pewnie wielu innych ludzi jest postawiona na wyższym poziomie. Czy osobom odpowiedzialnym z ten kawałek tortu o nazwie Fit Festival uda się do niej doskoczyć to już okaże się na miejscu. Niewiadomych na chwilę obecną jest jednak naprawdę wiele. Nie będę się jednak bawił w proroka tylko spokojnie poczekam na rozwój wydarzeń, bo chłopakom z gdańskiego Cross Core Gdańsk w związku z organizacją CBC II życzę jak najlepiej. Oby już za dokładnie miesiąc można było być świadkiem takich i w takiej ilości emocji jak rok temu, a już będzie dobrze. Zresztą zawsze jest tak, gdy ktoś znajomy startuje w tego typu zawodach to emocje w naturalny sposób do góry. A gdy do tej rangi imprezy awansuje kilku reprezentantów rodzimego boxa to emocje na wysokim poziomie są niemal pewne.

Cross Baltics Challenge slider

Tak więc wszyscy którzy poświęciliście chwilę na szybkie przybliżenie zbliżającego się eventu, zacznijcie śledzić fanpage Fit Festivalu aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami z nim związanymi. I już teraz zacznijcie planować wyjazd nad morze zimową porą, żeby później nie pluć sobie w przysłowiową brodę, że tam w Gdańsku dzieją się takie fajne rzeczy, a wy siedzicie w domu. A to że będzie się dziać jest już praktycznie pewne!