Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitO wszystkimZawody & Eventy

FIT-EXPO 2018 sportem stoi

dodany przezGość 14 maja 2018 0 Komentarzy

Targi FitExpo realizowane są na Międzynarodowych Targach Poznańskich od trzynastu lat. W tym czasie wydarzenie mocno ugruntowało się na wysokiej pozycji wśród sportowych eventów, gdzie przede wszystkim biznes rozgrywa pierwsze karty. W tym roku charakter targów uległ delikatnej zmianie w porównaniu do minionych edycji, gdyż zdecydowanie więcej uwagi poświęcono szerokiej publiczności i z myślą o niej przygotowano bogaty i różnorodny program wydarzeń dla miłośników sportu.

Pierwszy raz w historii CrossFit znalazł swoje miejsce na FitExpo i trzeba przyznać, że bardzo dobrze się w nim rozgościł. Mówimy tutaj o specjalnie przygotowanej strefie funkcjonalnej, której arena, każdego dnia targów zarezerwowana będzie dla kogoś innego.

Strefa funkcjonalna startuje pierwszego dnia targów, w piątek, 25 maja pod hasłem „W-F inny niż myślisz”. Akcja kierowana jest do uczniów, aby pokazać, że zajęcia sportowe w szkole nie są powodem do organizowania zwolnień lekarskich. Każdy z nas wie, że w dzisiejszych czasach ciężko namówić dzieci/ młodzież do aktywności fizycznej. Telefony komórkowe czy Internet skutecznie odciągają je od możliwości wyjścia na świeże powietrze i spotkania się z rówieśnikami. Wychodzimy temu naprzeciw!

Więcej informacji na stronie: http://fitness.mtp.pl/pl/dla_zwiedzajacych/zasady_wstepu_dla_szkol/

Przechodząc do drugiego dnia targów, strefa zarezerwowana jest dla prawdziwych tytanów poruszających się na wózkach, których los nie oszczędził.  Mówimy oczywiście o zawodach Battle of Iron Wheels organizowanych przy współpracy z Iron Arena. Ponad 20 zawodników zmierzy się na najwyższym poziomie o tytuł najbardziej żelaznego spośród osób z niepełnosprawnościami. Dla każdego zawodnika uszykowaliśmy pakiet startowy z licznymi niespodziankami od naszych partnerów.

Dla pierwszych trzech osób w każdej kategorii czekają nagrody finansowe, których suma wynosi 6000zł. M.in. ze względu na to wydarzenie wszystkie osoby poruszające się na wózkach mają darmowy wstęp na targi FitExpo każdego dnia.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2528680487357545/

Ostatniego dnia targów również zostajemy w zawodniczym nastroju. Razem z CrossFit Lampart organizujemy zawody kierowane dla osób trenujących na poziomie początkującym/średnio-zaawansowanym, niosące za sobą dużo wyzwań, motywacji i walki o ostatnie powtórzenia. Wspólnie przedstawiamy PR DAY, podczas którego zawodnicy zmierzą się w przekrojowych workoutach, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować się z jak najlepszej strony. Każdy zawodnik wykonuje wszystkie treningi, a zwycięzcą zostanie osoba, która zdobędzie najwięcej punktów. Z każdej kategorii wyróżnione zostaną 3 osoby, które otrzymają nagrody sponsorowane przez partnerów wydarzenia. Oczywiście, każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, w którym znajdzie m.in. koszulkę, masło orzechowe, próbki suplementów, batony i kilka dodatkowych rzeczy. Pobij więc samego siebie na FitExpo 2018 podczas PR DAY!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/152464072130042/

Zapisy: https://athletes.zone/challenges/1477

Wydarzenia odbywają się przy wsparciu partnerów: AthletesZone, HES, TODO, Aveppi, Xawery Miodowy, BLACKROLL®, Maslove, Global Nutrition, którym bardzo dziękujemy za pomoc!

Ponadto na targach FitExpo odbędzie się wiele innych wydarzeń, m.in. Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA by tiguar – największa impreza tego typu w kraju, w czasie której odbywa się przegląd warsztatów i szkoleń oferowanych przez najlepsze szkoły fitness w Polsce, Bieg o Puchar FitExpo – wyjątkowy bieg, którego trasa poprowadzi 300 uczestników  przez targowe pawilony, Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness, czyli eliminacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata, sparingi bokserskie Poznań Fight Show dla zawodników początkujących i zaawansowanych, pokazowy trening Jednostki Wojskowej FORMOZA, pokazy szermierki i wiele, wiele innych wydarzeń. Warto przyjść – organizatorzy gwarantują mnóstwo wielkich sportowych emocji.

Więcej informacji o targach www.fitness.mtp.pl i na fanpage’u na Facebooku: www.facebook.com/aktywnie365

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres: tomasz.waszak@mtp.pl