fbpx
CrossFitO wszystkimZawody & Eventy

Firmy na start!

dodany przezKamil Timoszuk 6 listopada 2016 0 Komentarzy

Formuł zawodów crossfitowych jest wiele ale poszukiwania kolejnych wciąż trwają. Po zawodach indywidualnych, zespołowych, na wózkach i paru innych przyszedł teraz czas na zmagania firmowe. Wszystko to za sprawą inicjatywy prosto z Krakowa, która obejmie nie tylko miasto Smoka Wawelskiego.

Sposobów na integrację zespołu firmowego jest naprawdę wiele. Od wielu już lat istnieją różnego rodzaju możliwości zespolenia kolegów z pracy na poziomie nie tylko czysto zawodowym, ale także i bardziej społecznym. Nie od dziś istnieją firmy, które organizują różnego rodzaju imprezy typu paintabll, bungee jumping czy innego rodzaju survivale tylko po to aby pomóc firmom w konsolidacji zespołu. Swojego rodzaju nowością w tym środowisku jest CrossFit, który także jest kapitalnym narzędziem do osiągnięcia tego celu. Tak samo jak i dobrym sposobem na pomoc charytatywną. A żeby sprawić, że takiej pomocy będzie mogło udzielić więcej osób, dlatego też najnowsza edycja zawodów dopuszcza w nich udział osobom, które reprezentują wolne zawody typu lekarz czy adwokat.

luxoft-business-clash-1

Imprezą która spełnia te wszystkie wymogi jest firmowa crossfitowa liga Luxoft Business Clash. Trwają właśnie zapisy zespołów do trzeciej edycji, która będzie najbardziej rozbudowaną pod kilkoma względami edycją. Jedną z podstawowych zmian w stosunku do poprzednich edycji to fakt, że tym razem firmy zmierzą się właśnie w trzech miastach w Polsce – Krakowie, Wrocławiu oraz Warszawie. Rywalizację zespołów będą gościć u siebie boxy CrossFit 72D, CrossFit Wrocław oraz CrossFit Wilanów. Terminy zakończenia zapisów w poszczególnych miastach to:

Kraków – 17.11.2016
Wrocław – 1.12.2016
Warszawa – 24.11.2016

W każdym z tych miast zostanie wyłoniona trójka najlepszych zespołów składających się od 3 do 6 zawodników, które 13 marca 2017 roku przyjadą się zmierzyć ze sobą w wielkim finale w Krakowie.

Terminy startów w Krakowie – 26.11.2016, 17.12.2016, 21.01.2017, 11.02.2017

crossfit-72d-business-clash

Terminy startów we Wrocławiu – 10.12.2016, 14.01.2017, 4.02.2017, 25.02.2017

crossfit-wroclaw-business-clash

Terminy startów w Warszawie – 3.12.2016, 14.01.2017, 4.02.2017, 25.02.2017

crossfit-wilanow-business-clash

W tym miejscu nasuwa się od razu pytanie dla kogo jest ta liga i ta forma rywalizacji? Jak pokazały wcześniejsze edycje Luxoft Business Clash jest ona praktycznie dla każdego. Nie jest to bowiem rywalizacja jedynie dla osób, które już mają na co dzień styczność z CrossFitem. Jest ona także dla ludzi którzy chcieliby po prostu powalczyć ze sobą i rywalami, spędzić fajnie czas z kolegami z pracy i doświadczyć czegoś nowego. A to, że tak się właśnie stanie jest niemal pewne. Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić, to w obrębie swojego zespołu trzeba pracować w tej samej firmie czyli mówiąc wprost – mieć jednego pracodawcę. Dla osób, które jednak chciałyby się wcześniej przygotować do takich zawodów, organizatorzy przyszykowali i taką możliwość. Dzięki temu cała drużyna pod okiem wykwalifikowanych trenerów, będzie miała możliwość przygotowania się na trudy prawdziwej rywalizacji. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, należy zajrzeć na główna stronę zawodów czyli http://www.businessclash.pl/ lub też napisać maila na liga@72d.pl.

Jeśli w tym momencie poczułeś chęć udziału w tej lidze wraz ze swoimi znajomymi z pracy to wiadomości dla ciebie są dwie – dobra i zła. Zaczynając od tej trochę gorszej, zapisy trwają do 17 listopada, a więc nie pozostało już dużo czasu. Tym bardziej, że nie ma możliwości aby dopisać swój zespół do rywalizacji w trakcie jej trwania. Pozytywną informacją na pewno jednak będzie to, że dołączenie do tej rywalizacji jest bardzo proste i zamyka się ono w kilku prostych punktach.

luxoft-business-clash-2

– Zainteresowana firma musi wysłać maila na liga@72d.pl w którym zgłosi chęć swojego udziału
– W odpowiedzi zwrotnej otrzymuje ona formularz do wypełnienia i ponownego odesłania
– Następnie otrzymujemy paragon lub fakturę VAT do opłacenia
– Po wpłacie pełnej sumy wpisowego (po 160zł od zawodnika) przesyłamy na powyższy mail potwierdzenie
– Spełniając wszystkie powyższe warunki stajemy się pełnoprawnym uczestnikiem Luxoft Business Clash

Tak więc jak widać nie jest to specjalnie trudne 🙂

Mi natomiast nie pozostaje nic innego poza tym, żeby zachęcić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Będzie to na pewno ciekawsze niż już przerobione na wszystkie sposoby paintballe czy inne survivale, a już na pewno wyjazdy integracyjne 😉