fbpx
O wszystkim

Fanpage obiecany

dodany przezKamil Timoszuk 27 kwietnia 2014 0 Komentarzy

Jeszcze jakiś czas temu uważałem, że jest to niepotrzebne. Teraz, gdy jeszcze raz o tym myślę, to nie wiem skąd mi przyszły w tamtym czasie, takie głupoty do głowy. Na szczęście człowiek czasami uczy się na błędach, i jeśli to tylko możliwe, to stara się je naprawić. Tak jak ja teraz.

Kiedy zakładałem tego bloga już ponad rok temu, nie sądziłem, że odbije się on takim echem. W planach miałem zaledwie pisanie dla siebie, ale nie z ukrycia jak do tej pory to miało miejsce. Kiedy jednak kolejne, głównie pozytywne głosy i opinie zaczęły do mnie nieśmiało docierać, to okazało się, że to może być coś więcej, niż tylko zapiski moich własnych przemyśleń na różne tematy. Za wszystkie głosy zarówno pochwał, jak i też konstruktywnej krytyki przez ten cały czas serdecznie dziękuję. Jednak w dzisiejszych czasach, jeśli chce być się obecnym w wirtualnym świecie, sam blog to często za mało. Jest wiele różnych kanałów komunikacji przez które można docierać do ludzi i jeśli tego potrzebują, przekazywać im ciekawe materiały. Jednym z podstawowych jest Facebook.

Największy na świecie portal społecznościowy, gromadzi wokół siebie, według wszelkich danych, ponad miliard ludzi z całego świata. Szkoda by więc było, lekceważyć tak wielki potencjał. Jednak jeszcze do pewnego czasu, wydawało mi się, że wystarczy mi zaledwie mój prywatny profil w tym serwisie, aby być na swój sposób zauważonym. Jednak z biegiem czasu, zaczęło się pojawiać coraz więcej przesłanek ku temu, aby stworzyć fanpage tego bloga. Między innymi to wy, czyli ludzie, którzy tu zaglądacie i czytacie to co mam do przekazania, sprawiliście, że podjąłem taką decyzję. No bo ile razy można każdej kolejnej nieznajomej osobie, która chce dodać cię do listy swoich znajomych, tłumaczyć, że od tego jest opcja śledzenia 😉 Teraz z fanpage nie będzie już takiego problemu. Wystarczy, że klikniecie w poniższą grafikę, przejdziecie bezpośrednio na fanpage, a tam klikniecie lubię to.

FB Fanpage grafika

A co takiego będzie się pojawiać na tym fanpage’u? Oprócz oczywiście podlinkowania moich najnowszych tekstów z tego bloga, będą się tam pojawiać też inne materiały tekstowe, filmowe czy fotograficzne mojego, ale i nie tylko autorstwa. Wszystko to po to, aby pokazać każdemu chętnemu albo mało zmotywowanemu do działania człowiekowi, że życie można fajnie przeżyć, a nie tylko przewegetować. Będzie to też miejsce gdzie każdy chętny będzie mógł śledzić mnie i moje poczynania na różnych frontach, które są już częścią mojego życia. Tak więc zapraszam do zaglądania, lajkowania i udostępniania dalej.