Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkimZawody & Eventy

Elektromocne chwile na zdjęciach

dodany przezKamil Timoszuk 10 grudnia 2015 0 Komentarzy

Zawody w CrossFit ELEKTROMOC były to kolejne zawody crossfitowe z moim udziałem, gdzie starałem się uchwycić jak najwięcej ważnych chwil przy pomocy aparatu. A ciekawych momentów tego dnia w Warszawie na pewno nie brakowało. Dlatego też dziś zapraszam na obejrzenie blogowej wersji galerii fotek z tego wydarzenia.

Tak jak pisałem w ostatnim moim tego typu wpisie, daleko jest mi do tego aby uważać się za fotografa. Nie mam bowiem ku temu żadnego wykształcenia ani warsztatu, a jedynie sprzęt, którym jestem w stanie uwieczniać wiele różnych chwil, Chwil, które dla wielu osób będą jeszcze przez długi czas po prostu pamiętne, a przez to też niektórzy bardzo chcą mieć jakieś dowody na to że w danym miejscu byli i swoje granice przekroczyli. Świadczą o tym znakomicie między innymi wiadomości które dostaję jeszcze zanim dotrę z danej imprezy do domu 😉 Jest to tak samo miłe i mobilizujące do tego, aby dalej to robić, a w przyszłości może i rozwijać się w tym kierunku.

Póki co jednak zapraszam do obejrzenia galerii fotek z EMC Throwdown.


Pełna galeria zdjęć z tego wydarzenia jest do zobaczenia w TYM miejscu.