Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
BlogO wszystkimOpinie

Do testów, gotowi, START!

dodany przezKamil Timoszuk 8 stycznia 2015 0 Komentarzy

Amarok Nutrition odkąd zdecydował się mnie wspierać swoimi produktami, zrobił to z takim przytupem, że sam nie jestem w stanie tego ogarnąć. Dlatego bardzo szybko wpadłem na pomysł, aby ktoś mi w sprawdzaniu tych produktów pomógł. Bo dlaczego miałbym zachować te całe dobro tylko dla siebie?

Wśród produktów jakie dostałem od partnera mojego bloga były różne specyfiki. Od testowanych już przeze mnie solidnie sosów, o czym możecie poczytać TUTAJ, poprzez przedtreningówkę, która kopie jak cholera, aż po różne rzeczy wspomagające tak bardzo ważną regenerację. Dostały mi się również dwie rzeczy, które są adresowane w największym stopniu do takiej grupy osób, do której ja się nie zaliczam. Co to za grupa? Otóż taka, która nigdy raczej nie narzekała na nadmiar zbędnych kilogramów, a bardziej na ich niedobór. Na siłę oczywiście mógłbym zobaczyć na sobie jak to działa, ale tak na prawdę po co, skoro ktoś może zrobić lepszy użytek?

Dlatego też zacząłem się rozglądać w swoim otoczeniu czy nie ma przypadkiem osób, które by nadawały się do tego typu eksperymentu. Założyłem sobie, że będzie to ktoś kto regularnie trenuje, zdrowo się odżywia i nie ma obawy przed pokazaniem swojej twarzy w internecie. Z powodu tego ostatniego podpunktu, niestety część osób odpadała w przedbiegach 😉 Jednak w murach CF Podlasie są też takie talenty, które mają potencjał na zostanie niekwestionowanymi gwiazdami. Jednego ze śmiałków nie trzeba było długo przekonywać do tej akcji i tym samym po szybkich ustaleniach mogliśmy rozpocząć te testy z Łukaszem Mrozem.

Mrozik 1

Przykra wiadomość dla Pań – Łukasz jest szczęśliwie żonaty 😉

Łukasz to były lekkoatleta, którego koronną dyscypliną był przez wiele lat skok wzwyż.

Ostatnio nawet zaczął się chwalić tym na swoim Instagramie 🙂

Teraz jednak oprócz tego, że wybrał nie łatwą drogę zostania prawnikiem, to dorzucił do tego jeszcze uprawianie CrossFitu. Pomimo tego, że cały czas powtarza on, że robi to tylko dla siebie, to gołym okiem widać, że drzemie tu duży potencjał. Potencjał, który niejako udało mu się już na swój potwierdzić, poprzez zajęcie drugiego miejsca w swoich debiutanckich zawodach na Łódź Garage Games. Łukasz zarzeka się, że były to jego pierwsze i ostatnie zawody w jakich wziął czynny udział, ale fajnie by było jakby mu się to jeszcze kiedyś zmieniło.

Do tego czasu jednak jest plan aby nabrać trochę masy, a ma mu w tym pomóc zestaw od Amarok Nutrition składający się z Be Huge oraz Be Energized. Na chwilę obecną jego waga wygląda tak.

Mrozik 2

Od wskazanej przez wyświetlacz liczby trzeba odjąć jeszcze 2,3 kilograma czyli wagę dwóch puszek i wtedy mamy realne 83,2 kilo żywej masy. Czy za jakiś czas będzie jej więcej? To sprawdzimy za jakiś czas, ponieważ Łukasz zaczął stosowanie środków od początku 2015 roku, więc póki co to jest zdecydowanie za krótki okres, aby realnie ocenić działanie produktów Amaroka. Jednak kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas, to możecie być pewni, że zdam pełną relację z tego, jak poszło tuczenie Łukasza 🙂