Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Pierwszorzędny filmowy dublet

dodany przezKamil Timoszuk 17 grudnia 2014 0 Komentarzy

Sobotnim wyjazdem na poznańskie zawody Rodeo, zakończyłem na ten rok swoje eskapady po Polsce. Minionych już prawie 12 miesięcy było bardzo ciekawym kresem pod względem wojażowym. Jednak jak się okazało, nie zawsze trzeba było jechać bardzo daleko aby przeżyć fajne sportowe i nie tylko chwile.

Planuję w najbliższym czasie zrobić swoje subiektywne podsumowanie crossfitowych imprez w 2014 roku. Dziś jednak chciałbym się skupić przede wszystkim na dwóch, które w ostatnim czasie wypuściły bardzo fajne materiały filmowe, podsumowujące obydwa te wydarzenia. Tak się też złożyło, że oba te eventy dzieliło praktycznie 7 dni, a więc kumulacja wszelkich wrażeń stała na najwyższym poziomie.

Na pierwszy ogień poszły pierwsze w moim życiu zagraniczne crossfitowe zawody w postaci łotewskich The Baltics Throwdown. Nie ukrywam, że z tym wyjazdem wiązałem duże nadzieje na to, że będzie to dobrze spędzony czas pod wieloma względami. To też sprawiało, że możliwość zawiedzenia się proporcjonalnie wzrastała. Na miejscu jednak okazało się, że nic takiego nie ma mieć prawa miejsca ponieważ The Baltics Throwdown oraz cały wyjazd był po prostu znakomity! Jeśli ktoś chce zobaczyć i poczytać o szczegółach całej tej eskapady to niech zajrzy w TO miejsce. Dlatego też im dłuższy czas mijał od tej imprezy, tym bardziej czekałem na zapowiadany przez samych organizatorów oficjalny materiał filmowy. A kiedy już się pojawił, to wspomnienia wróciły niemal automatycznie…

Zaledwie tydzień później przyszedł czas na to, na co wiele osób w Białymstoku i nie tylko czekało – Amarok East Side Challenge. Impreza, która od samego początku miała pokazać gdzie robi się najlepsze crossfitowe zawody w tym kraju. Jakkolwiek to zuchwale i buńczucznie brzmi, to jednak ekipa CF Podlasie przyzwyczaiła już wiele osób do tego, że nie warto stawiać sobie nisko poprzeczki. Dlatego też tym bardziej cieszy, że praktycznie wszystko co zostało założone, udało się zrealizować i to z nawiązką! Zresztą jeśli nie wierzycie to zerknijcie na TEN tekst. W ostatnich zaś dniach Wojtek Paliwoda czyli po prostu Burnwater wypuścił klip kończący ten event. Jest MOC!

Życzyłbym sobie aby kolejny rok obfitował solidnie w tak udane imprezy jak te powyższe.