fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

CrossFit z ludzką twarzą

dodany przezKamil Timoszuk 22 września 2016 0 Komentarzy

Gdy kogoś zainteresuje temat CrossFitu to pierwszym miejscem w jakim taka osoba przeważnie szuka informacji jest internet. A tam zamiast nudnego czytania wybiera się zazwyczaj obrazki do obejrzenia, najlepiej te ruchome w postaci filmów.

Jeśli więc zerknąć na najpopularniejszy filmowy serwis na świecie czyli YouTube, to tam po wpisaniu frazy CrossFit… nie dostajemy CrossFitu. Dostajemy w pierwszej kolejności filmy z CrossFit Games, treningi Ryśka Froninga i tym podobne. Innymi słowy jest to wystarczający materiał do tego, aby typowy Kowalski przestraszył się, uciekł i nie szukał więcej. Bo i po co, skoro po takiej dawce zupełnie niepotrzebnie stwierdzi, że to „nie dla niego”?

Dlatego bardzo dobrze się dzieje, że powstają coraz częściej produkcje filmowe na temat CrossFitu, które pokazują jego prawdziwsze oblicze. Taką prawdziwie ludzką twarz, jaką ta aktywność zdecydowanie ma, ale jest się jej dość ciężko przebić. Dodatkowym plusem zaś jest to, że takie materiały powstają na polskim podwórku. Podwórku, które nie da się ukryć, że jest coraz bardziej świadome i chętne do tego, aby pokazywać tę bardziej normalną i przystępną dla zwykłego Kowalskiego stronę. I głównie za to należą się brawa dla CrossFit Trójmiasto oraz ekipy MAvision, która zrealizowała powyższy materiał. Świetna robota!