Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitO wszystkim

CrossFit Podlasie atakuje!

dodany przezKamil Timoszuk 22 czerwca 2013 0 Komentarzy

To się musiało stać. Wcześniej czy później ale to było tylko kwestią czasu. Kiedy spotyka się grupa zapaleńców, którzy robią coś razem i czerpią z tego satysfakcję to tak się musi kończyć. Społeczność CrossFitowa z Podlasia ma swoje miejsce w sieci, a to dopiero początek.

CrossFit to nie tylko sport. To także i ludzie, a tam gdzie są ludzi zawsze tworzy się jakaś społeczność. Ten kto słyszał cokolwiek o tym rodzaju aktywności fizycznej musiał też słyszeć o tym, że rozwijaniu 10 podstawowych cech każdego z nas. Warto je sobie przypomnieć.

CrossFit Podlasie

Jednak oprócz tego między trenującymi ludźmi tworzą się różnego rodzaju relacje. Czy jest to zwykłe koleżeństwo, czy może przyjaźń to jednak w każdym przypadku jest to kolejny magnes, który jeszcze bardziej łączy z CrossFitem. Ludzie, którzy na każdym treningu razem wylewają ostatnie poty, przełamują własne granice czy pomagają sobie nawzajem na różne sposoby to wartość jakiej nie da się w żaden sposób zmierzyć. Ją po prostu trzeba zobaczyć, a najlepiej poczuć na własnej skórze.

Dlatego też dla ludzi z Podlasia powstał nowy projekt, którego głównym celem jest zebranie wokół tego sportu wielu chętnych do jego uprawiania. Bez różnicy kto jakie ma osiągnięcia, kto jak wygląda czy kto ile ma lat. Liczy się tylko CrossFit i chęć uczestniczenia lub organizowania w fajnych wydarzeń czy przedsięwzięć. Zresztą tak piszą sami pomysłodawcy:

Jednym z założeń CROSSFIT jest budowanie społeczności. I dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić to miejsce w sieci aby nasza podlaska społeczność rosła każdego dnia w siłę. Chcielibyśmy Wam przybliżyć pojęcie jakim jest Crossfit oraz przybliżyć każdego zainteresowanego do uprawiania tego sportu. Kilku trenerów personalnych z stolicy Podlasia stawiało pierwsze crossfitowe kroki na przełomie 2011 i 2012 roku. W naszych fitness klubach i siłowniach staraliśmy się pokazywać CF każdego dnia i do dziś zdążyliśmy zarazić już dziesiątki osób!!!

Aby zebrać wszystkich zainteresowanych z Podlasia ruszył fanpage na Facebooku – CrossFit Podlasie

Ja ze swojej strony zachęcam do zajrzenia, polubienia i czekania na kolejne informacje bo tych na pewno będzie sporo. Podlasie nie raz udowodniło, że słynie z fajnych inicjatyw i jest duża szansa, że tu właśnie rodzi się kolejna.