fbpx
Foto & VideoO wszystkim

Ciało bez granic

dodany przezKamil Timoszuk 9 maja 2017 0 Komentarzy

Ludzkie ciało pełne jest niespodzianek. Nieodkrytych możliwości jego wykorzystania. Bo gdy wydaje się, że wszystko już było i wszystko zostało już zrobione i pokazane, to wtedy przychodzi ktoś kto stwierdza – No to patrz!

Jednym z powodów dlaczego ludzie interesują się szeroko rozumianym sportem, jest to, że lubią patrzeć na przekraczanie granic. Lubią widzieć gdy ktoś jest szybszy, silniejszy czy też bardziej sprawny od nie tylko typowego Kowalskiego, ale także i podobnych mu atletów. Z przekraczaniem ustalonych granic w dzisiejszych czasach wiąże się niewątpliwie temat dopingu. Jednak nie wszystko co dotyczy możliwości ludzkiego ciała, a zarazem potrafi wzbudzić u nas zaskoczenie czy zachwyt, ma podłoże we wspomagaczach.

Dziś rano wrzuciłem na swój fanpage film, który potwierdza powyższą tezę. Sądząc po reakcjach oglądających śmiem twierdzić, że przypadł on do gustu. Dlatego postanowiłem, że pokażę wam jeszcze dwa inne materiały, w nawiązaniu tego pierwszego. Oba pochodzą z miejsca gdzie utalentowanych ludzi nie brakuje, a dokładniej rzecz biorąc z castingu do najnowszej edycji angielskiego Britain Got Talent.

Oba z tych filmów pokazują do czego może doprowadzić ciężka praca okupiona zapewne wieloma wyrzeczeniami czy upadkami. Jednak efekt końcowy jest zdecydowanie tego warty.

Ryje banię, prawda? 😉