fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

CF Podlasie inspiruje

dodany przezKamil Timoszuk 24 marca 2014 0 Komentarzy

Jak się okazuje, nie tylko mnie motywuje do działania w różny sposób obcowanie z CF Podlasie. Ja najczęściej różne swoje refleksje przelewam w tym miejscu na „internetowy papier”. Inni zaś potrafią się wyrazić na przykład poprzez stworzenie materiału wideo.

Materiał o którym mowa przygotował jeden z moich kolegów z którym mam okazję i przyjemność trenować. Karol, bo o nim mowa, podesłał mi wczoraj swoje dzieło do obejrzenia. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to już sam fakt powstania czegoś takiego o czym wcześniej nie wspominał. Druga rzecz to fakt, że oglądając ten materiał przypomniało mi się w jednej chwili wiele fajnych momentów, jakich byłem uczestnikiem przez ostatnich kilka miesięcy. Myślę, że nie tylko ja uśmiecham się widząc siebie na poszczególnych zdjęciach i pamiętając uchwyconą w kadrze chwilę. Jednak, żeby zbędnie nie przedłużać, zobaczcie sami dzieło Karola.

Masa ludzi przewinęła się i tak naprawdę nadal przewija, w taki czy też inny sposób, przez te kilka miesięcy. Zarówno przez prawdziwe zjawisko jakim jest CF Podlasie, jak i też osobiście przez moje życie. Bardzo bym chciał aby ten stan się nie zmieniał, bo jak widać na wielu powyższych zdjęciach, są to sami pozytywni ludzie. A takich według mnie nigdy nie będzie za mało.