Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Bydgosko-nowosądecka historia

dodany przezKamil Timoszuk 23 października 2016 0 Komentarzy
https://www.youtube.com/watch?v=xx68zKw18gQ

Długo kazali na siebie czekać twórcy filmowo-dokumentalnego projektu o nazwie Polskie Krosfity. Ostatni materiał, nie licząc zwiastuna, powstał dobrze ponad pół roku temu. Na szczęście jednak cały kanał nie umarł śmiercią naturalną, tylko musiał poczekać na lepsze czasy. Efektem tych czasów jest najnowszy odcinek.

Jakub Rydwański, który jest twórcą kanału Polskie Krosfity oraz boxa CrossFit Nowy Sącz, nie miał ostatnio lekkiego życia. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek otwierał swojego boxa. Był to też jeden z głównych powodów dlaczego trzeba było czekać aż tyle czasu na kolejną odsłonę serialu Polskie Krosfity.

Jak się też okazuje Jakub Rydwański i Sebastian Szubski z Bydgoszczy mają ze sobą sporo wspólnego dzięki czemu mogą sobie śmiało uścisnąć rękę. Choćby dlatego, że zarówno CrossFit Nowy Sącz jak i box CB163 powstawał w bólach, mówiąc bardzo ogólnie 😉 O tym jak to wyglądało od środka, mówią w tym odcinku obaj zainteresowani. Trzecią bohaterką tego odcinka jest tradycyjnie już Karina, która zalicza swoje pierwsze crossfitowe zawody. Taka mieszanka tematów sprawia, że z tego materiału ewidentnie każdy może wyciągnąć coś dla siebie.

Tak jak ja utwierdziłem się w przekonaniu, że trzeba się w końcu wybrać do tej Bydgoszczy 4 marca 2017 roku na jubileuszową, bo już 10 edycję zawodów Battle Of The Machines 🙂