fbpx
CrossFitO wszystkim

Być jak Bronek

dodany przezKamil Timoszuk 6 października 2017 0 Komentarzy

Jak się uczyć to oczywiście tylko od lepszych od siebie. A więc jeśli kettle, to zdecydowanie Bronisław Olenkowicz.

Dzięki pojawieniu się zjawiska CrossFitu w Polsce kilka lat temu, parę różnych aktywności fizycznych, które były już wcześniej znane, dostały pozytywnego kopa. W kilku przypadkach zostały one odgrzebane i przywrócone do łask przez trenujących, poprzez umieszczanie w treningach CrossFit różnych ich elementów. Tak się stało na przykład z podnoszeniem ciężarów czy też odważnikami kulowymi kettlebells.

Jedną z osób która rozpoczęła w tym samym czasie trenować równocześnie CrossFit i „bawić się kulkami” metodą HardStyle był znany, szanowany i lubiany chyba przez wszystkich Bronisław Olenkowicz. Był to rok 2013. Jednak od tamtego czasu zmieniło się wiele. Przede wszystkim zasób umiejętności samego Bronka, a co za tym idzie lista jego osiągnięć, jest w chwili obecnej znacznie bogatsza. Potwierdzają to wszystkie uzyskane przez niego przez te kilka lat tytuły. Patrząc na tę listę i kolejność osiąganych miejsc w poszczególnych imprezach, dziwnym trafem przychodzi na myśl jedna dość znana postać z crossfitowego świata 😉

2013 – Kettlebell Hardstyle Challange – 2 miejsce

2014 – Kettlebell Hardstyle Challange – 1 miejsce

2014 – I Otwarte Mistrzostwa Polski Kettlebell Hardstyle – 1 miejsce

2015 – II Otwarte Mistrzostwa Polski Kettlebell Hardstyle – 1 miejsce

2016 – III Otwarte Mistrzostwa Polski Kettlebell Hardstyle – 1 miejsce

Ale co tam słowa. Najlepiej zawsze przemawiają i tak czyny 🙂

Nie ma tu wątpliwości, że ma się do czynienia z fachowcem. Dlatego z czystym sumieniem mogę, a przede wszystkim chcę wam polecić, możliwość nauki takich samych cudów. Wszystko za sprawą Akademii SuperTrainer oraz samego Bronka, który już niebawem odbędzie dwa kursy z których możecie skorzystać.

Jeden z nich odbędzie się 21 października w warszawskim boxie CrossFit MGW.
Gdy klikniecie w poniższą grafikę, to zostaniecie przeniesieni do miejsca w którym poznacie więcej szczegółów.

Drugie szkolenie odbędzie się 22 października na południu Polski, a mianowicie w krakowskim boxie CrossFit 72D.
I tu także możecie kliknąć po więcej szczegółów t poniższą grafikę.

Jeśli więc kogoś interesuje tematyka kettli, to nadarza się właśnie bardzo dobra okazja aby poprawić swoje umiejętności w tym zakresie. Może to być też również fajny początek przygody z tymi stalowymi kulami, które potrafią dać w kość, a zarazem zapewnić masę satysfakcji.