fbpx
Foto & VideoO wszystkim

By żyło się lepiej

dodany przezKamil Timoszuk 17 listopada 2013 0 Komentarzy

Żyjemy w czasach gdzie każdy za czymś goni, gdzieś się spieszy i na niewiele naprawdę wartościowych rzeczy zwraca się uwagę. Czasem jednak są ludzie, którzy chcą to za wszelką cenę zmienić. Aby choćby przez parę chwil żyło się lepiej, obydwu stronom.

Tym razem za małe zmienianie świata zabrał się jeden z ludzi tworzących na YouTube. Już na wstępie powiedział rzecz niby oczywistą, a jednak całkiem trafną. Mianowicie, że w dzisiejszym świecie znacznie łatwiej jest nam sprawić komuś, a także samemu przyjąć komplement na Facebooku, Twitterze czy też Instagramie niż zrobić to w realnym życiu. A przecież teoretycznie powinno być odwrotnie, prawda? Dlatego fajnie jest zobaczyć, takie filmiki jak ten poniższy.

http://www.youtube.com/watch?v=84Z2_weUUqM

Najbardziej zaskakujące są reakcje tych wszystkich dziewczyn. Wszystkie co do jednej są szczerze zaskoczone. A przecież teoretycznie nie powinno tak być, prawda? Dlatego uśmiechajcie się panowie i panie kiedy tylko możecie i jak tylko możecie. Nigdy nie wiadomo kiedy wasz uśmiech zmieni czyjś dzień czy nawet w skrajnych przypadkach świat 😉

Udanego następnego tygodnia!