Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
O wszystkim

Burdelowe zasady

dodany przezKamil Timoszuk 28 marca 2013 0 Komentarzy

Dla niektórych z was może być to zaskoczeniem ale nie wiem czy wiecie, że niemal w każdym burdelu panują określone zasady. Zarówno tym mniej jak i też bardziej się szanującym. Więc nie widzę powodów aby i w moim własnym było inaczej.

Podobno zasady są po to aby je łamać. W przypadku tego bloga ta opcja nie przejdzie, zapewniam. Dlaczego? Ponieważ odpowiedzcie sobie na jedno proste pytanie. Czy chcielibyście aby zaproszony przez was do waszego domu gość przyszedł, a dokładniej wlazł z buciorami, zrobił jakiś rozpierdziel, a was na koniec zwyzywał? No nie sądzę. Dlatego też i tu tak nie będzie.

Plusem tych moich zasad jest to, że nie będzie ich wiele, a dokładniej tylko jedna. Jaka?

ZERO CHAMSTWA

Tyczy się to przede wszystkim komentarzy. W nich można pisać wszystko i na każdy temat. Ale nie pozwolę aby ktokolwiek obrażał, wyzywał i jechał po kimś bez żadnego powodu. Zarówno tyczy się to innych komentujących jak i mnie samego. Tak jak w życiu realnym od wielu lat staram się otaczać ludźmi inteligentnymi, a nawet mądrzejszymi ode mnie, tak i tu będę chciał zachować ten sam poziom. Internet wbrew pozorom to nie tylko szambo wzięte z Onetu , WP czy w dużej mierze YouTube. Szanujcie się to i was będą szanować, że tak powiem górnolotnie.

Skoro zabrałem wam już trochę czasu to urwę wam jeszcze małą chwilę. W celu wyjaśnienia nawigacji po stronie. Nie jest ona specjalnie trudna ale nigdy nic nie wiadomo 😉

Pod tytułem bloga macie 4 kategorie wpisów, w których na pewno niebawem pojawia się jakieś teksty czy materiały. Być może też z biegiem czasu dojdą inne świeże kategorie ale to na razie melodia przyszłości. W ostatnim dziale czyli „O mnie” znajdziecie trochę moich wypocin na temat mnie samego oraz przede wszystkim mój mail na którego możecie wysyłać wszelkie prywatne wiadomości czy zapytania. Po prawej stronie są cztery ikony, które gdy zbliżycie się do nich myszką podniosą się, a po kliknięciu przeniosą was do innych miejsc mojej obecności i aktywności w sieci. Zaczynając od lewej będzie to prywatny profil Facebooka. Dalej konto na Twitterze z którego korzystam namiętnie. Następnie ikona serwisu flickr, której nie potrafię zmienić ale przenosić was będzie do moich zdjęć z Instagrama, którego fenomen zrozumiałem po zakupie porządnego smartphone’a. A na sam koniec You Tube, gdzie na razie panuje tematyka sportowa ale powstanie albo oddzielna playlista albo po prostu oddzielny kanał gdzie będą materiały już stricte blogowe.

To samo możecie znaleźć też w stopce po prawej z dodatkowy odnośnikiem do Google+ oraz przede wszystkim FourSquare. Pod spodem moje najnowsze wpisy z Twittera dla tych, którzy są zbyt leniwi aby tam zajrzeć samodzielnie. I to by było w sumie na tyle. Nie sądzę, że jesteście się w stanie zgubić w tym miejscu. Na szczęście wyrosłem już chyba z dawania miliona nikomu niepotrzebnych widgetów. Tak więc bierzecie i korzystajcie z tego bloga wszyscy. To czyńcie ku ogólnej uciesze.

Koniec ogłoszeń parafialnych na dziś.