Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Artyzm ludzkiego ciała

dodany przezKamil Timoszuk 3 kwietnia 2014 0 Komentarzy

Ciało człowieka w obecnych czasach jest w stanie zrobić praktycznie wszystko. Przez setki, a nawet tysiące lat, ludzie testowali, sprawdzali i przesuwali granice wszelkich możliwości niemal do maximum. Pomimo tego w dalszym ciągu co jakiś czas zdarzają się ludzie, którzy owe granice potrafią przenieść jeszcze dalej, udowadniając tym samym, że niemożliwe nie istnieje.

Obserwowanie ludzkiego ciała i wielu jego możliwości może sprawiać wielką przyjemność na różnych płaszczyznach. Każdego dnia robią to nie tylko sportowcy wszelkiego rodzaju, ale także i kilka nam znanych innych profesji. Jednak to obserwowanie sportowców przyciąga bardzo często setki tysięcy, a nawet miliony ludzi przed telewizory czy monitory. Każdy liczy na to, że zobaczy coś czego jeszcze wcześniej nie widział i, że to właśnie w tej chwili, kolejna granica zostanie przesunięta o kolejne centymetry, sekundy czy kilogramy.

Powstają jednak coraz częściej materiały filmowe, które pokazują piękno takich wyczynów z innej, bardziej artystycznej strony. Ponieważ nie każdy musi interesować się jakimkolwiek spotem. Za to już dobrą sztukę i dobre wykonanie materiału filmowego może daną osobę przynajmniej zainteresować. Tak też jest z poniższym materiałem, który moim zdaniem łączy ze sobą sport oraz sztukę.

Film ten jest jeszcze bardziej wartościowy dla ludzi, którzy wiedzą jak niektóre z tych czynności, pokazanych w tym materiale, jest trudno wykonać. Ale i bez tego uważam, że czas poświęcony na obejrzenie go nie został zmarnowany.