Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkimZawody & Eventy

AESC złapany na zdjęciach

dodany przezKamil Timoszuk 23 listopada 2014 0 Komentarzy

Dzieje się moi drodzy, dzieje. W ostatnich dniach wydarzeń jest tyle, że nie ma czasu nawet coś na bloga wrzucić, a wypadałoby. Głównie ze względu na to, że w Białymstoku w końcu dzieją się rzeczy na które wielu od dawna czekało. Tymi chwilami były odbywające się wczoraj crossfitowy zawody Amarok East Side Challenge. Był ogień!

Crossfitowych zawodów w Polsce przybywa z każdym kolejnym miesiącem, a nawet i tygodniem. Wśród całej masy mniejszych eventów, wyklarowało się kilka większych, które są wiodące na polskiej scenie CrossFit. Wśród nich nie ma jednak jeszcze takiego, które jednogłośnie można by było nazwać tym największym i najlepszym. Od dłuższego już czasu do tego miana miały aspirować zawody Amarok East Side Challenge rozgrywane w stolicy Podlasia czyli Białymstoku. Czy ta sztuka im się udała? Jest na to duża szansa o której więcej napiszę już jutro. Dziś natomiast zapraszam do obejrzenia relacji fotograficznej z dnia wczorajszego i tego co można było zobaczyć w hali 1 Liceum Ogólnokształcącego. Fajnych chwil zdecydowanie nie zabrakło!


Tak to wyglądało podczas łapania chwil w obiektywie. W głowie jednak jeszcze buzuje od emocji i od wszelkich wrażeń jakie można było tego dnia zebrać. Wszystko to postaram się zebrać do kupy i już jutro wam zaprezentować. Będzie trochę słów , trochę fotek oraz sporo filmów!

Amarok East Side Challenge grupa