fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

AESC w oczach gości

dodany przezKamil Timoszuk 26 listopada 2014 0 Komentarzy

Amarok East Side Challenge przeszedł już do historii jako impreza nad wyraz udana. Przeglądając i wyszukując kolejne relacje i opinie poszczególnych osób, ciężko natrafić na taką, która by świadczyła o tym, że się komuś nie podobało. Z biegiem kolejnych dni pojawiają się także kolejne relacje fotograficzne i filmowe, upamiętniające te wydarzenie.

Ja swoje przemyślenia i materiały fotograficzno filmowe zawarłem przede wszystkim w TYM tekście. Podczas zawodów jednak nie byłem jedyną osobą, która zbiera materiały do późniejszego opublikowania w różnych miejscach sieci. Jeśli więc ktoś jeszcze nie ma dosyć to zachęcam was do zajrzenia w te miejsca aby jeszcze raz sobie przypomnieć lub po raz pierwszy zobaczyć, to co się działo w stolicy Podlasia podczas AESC.

Oficjalną galerię zdjęć z tego wydarzenia, można znaleźć po kliknięciu na poniższą fotkę. Ta, jak i też cała reszta, jest autorstwa Wojtka Paliwody czyli BurnWater.pl, którego namiastkę mogliście zobaczyć już w poprzednim tekście. Czarno białe fotki robią klimat.

AESC opinia 1

Dwie ciekawe galerie zdjęć można znaleźć na fanpage Mateusza „Wasyla” Wasilewskiego, który zakończył ostatecznie zawody na 3 miejscu i tym samym okazał się najlepszym ze wszystkich startujących Polaków. Autorem zdjęć jest Krzysztof Walicki.

AESC opinia 2

AESC opinia 3

Również swoją relację fotograficzną w dwóch częściach, zamieścił fanpage ekipy znad polskiego morza czyli CrossCoreTV. Tu także dostaniecie się klikając w poniższe zdjęcia.

AESC opinia 4

AESC opinia 5

Zdjęcia to nie jedyny sposób w jaki rejestrowano te zawody. Szczególnie na kanałach YouTube można znaleźć trochę więcej nagrań z Amarok East Side Challenge. Na początek relacja ze strony CrossCoreTV.

Kolejnym z nich jest kanał CrossFit Zielona Góra, gdzie są zarejestrowane występy Mateusza Wasilewskiego oraz Marcina Plessa.

https://www.youtube.com/watch?v=o8GpngVdA14

Kolejne filmy można też znaleźć na kanale Macieja Kazimierskiego, które także skupiają się na występach poszczególnych zawodników. Dzięki też temu można też sobie dokładnie zobaczyć jak wyglądało wykonanie pierwszych 12 bar muscle upów w życiu przez Joannę Luty.

Relację dźwiękową z białostockiej imprezy zrobiło też Radio Białystok i można jej posłuchać TUTAJ. Swoim zdaniem na temat swojej wizyty w Białymstoku podzielił się też autor bloga DajeszOjciec.pl.

I to jak na razie tyle materiałów, które udało mi się znaleźć przez tych kilka dni od zakończenia imprezy. Jeśli jeszcze jakieś się pojawią, to na pewno uzupełnię o nie powyższy tekst. Zresztą jeśli sam jesteś autorem opinii na temat tych zawodów i chciałbyś się nią podzielić, to komentarze pod tekstem tylko na to czekają 😉 Do dzieła!

P.S.

Odzew o podawanie linków do kolejnych relacji chyba przyniósł skutek, bo poniżej zapraszam do odwiedzenia jeszcze dwóch miejsc. Na facebookowym profilu CrossFit Sisters znajdziecie kolejne wrażenia, zarówno fotograficzne jak i filmowe, z białostockich zawodów. Statyczne, ale znakomite obrazy można za to zobaczyć na fanpage’u Zatrzymane w kadrze. Klikając na poniższe zdjęcia zobaczycie o czym mówię.

AESC opinia 6

AESC opinia 7

Kolejne dodatkowe relacje mile widziane 😉