fbpx
Foto & VideoSesje Zdjęciowe

Ach co to była za ślub!

dodany przezKamil Timoszuk 3 stycznia 2021 0 Komentarzy

Każdy z nas ma jedno życie. W czasie jego trwania, wbrew pozorom, tych najważniejszych dla nas dni nie jest aż tak wiele. Jednak dzień ślubu większość ludzi wymienia jako ten jeden z najważniejszych. Nie trzeba więc chyba nikogo zapewniać, jak ważna jest rola fotografa w takich chwilach.

Odkąd zacząłem interesować się i uprawiać fotografię to czułem jej wagę. Jako, że od początku kręciły mnie takie „ulotne tematy” jak chociażby sport, to doskonale zdawałem sobie sprawę z tego jak ważne dla kogoś może być to co robię ja. To od tego czy ogarniam i znam się na rzeczy zależy fakt, czy dany zawodnik lub zawodniczka może mieć pamiątkę na całe życie z tej jednej i niepowtarzalnej chwili.

Nie ma się też co oszukiwać, że na starcie udaje się wszystko złapać i uwiecznić na zdjęciu. Każdy musi popełnić swoje mniejsze lub większe błędy, przez co nabrać doświadczenia, by kolejnym razem po prostu w danej sytuacji zachować się inaczej, lepiej. Jednak nie tylko wcześniej wspomniany przeze mnie sport potrafi generować emocje. Emocje, które potrafią idealnie wyglądać na zdjęciach.

Fotografia ślubna to temat do którego nie podchodziłem przez dobrych kilka lat swojej działalności. I to nawet wtedy, kiedy byłem wręcz do tego namawiany aby spróbować swoich sił. Coś mnie wtedy jeszcze ograniczało. A może to po prostu musiał minąć odpowiedni czas, ja musiałem pewne rzeczy zrozumieć i do nich dojrzeć. Najważniejsze jest jednak to, że w końcu zdecydowałem się.

Jedną z par jaką miałem okazję fotografować podczas ich najważniejszego dnia w ich dotychczasowym życiu była Paulina i Konrad. Dwójka pozytywnych ludzi, którzy bardzo szybko złapali ze sobą kontakt. Poznali się na lekcjach tańca i niemal tanecznym krokiem dotarli w szybkim tempie przed ołtarz 😉 Tradycyjny prawosławny ślub na Podlasiu to był bardzo dobry koniec, a zarazem początek kolejnego etapu ich wspólnej podróży przez życie.

Młodej parze życzę aby ich życie było tak ciekawe, barwne i wesołe jak ich dzień ślubu 🙂

A wszystkich zainteresowanych tym aby uwiecznić ich ważny dzień zapraszam do kontaktu!