Skoro tu trafiłaś, pewnie zastanawiasz się, czy warto wykonać sobie sesję zdjęciową. Chciałabyś mieć pamiątkę z pobytu w jakimś miejscu, uchwycić emocje albo… pokazać siebie z zupełnie innej, ważnej dla Ciebie strony. A może chcesz odsłonić swoje naturalne piękno? Trudno stwierdzić, ale zawsze mogę podpowiedzieć, jaka sesja – sesja do portfolio czy sesja pamiątkowa – sprawdziłaby się w Twoim przypadku.

No dobrze, więc dlaczego warto zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową?

1. W końcu poczujesz się wyjątkowo: momenty skupienia i pełna uwaga skierowane na Ciebie! Warto sobie czasem podarować odrobinę luksusu: czy to w formie sesji pamiątkowej, czy wykonywanej w konkretnym celu. A najlepiej, po sesji zaplanuj sobie wieczór na wyjście tak, żebyś na mieście też czuła, ze przyciągasz wzrok 🙂

2. Taka sesja – do portfolio czy sesja modowa – doda Ci pewności siebie. Kiedy podkreślisz swoje atuty, poczujesz swoją wyjątkowość i piękno na długo.

3. Sesja zdjęciowa to dobry prezent. Nie ważne, czy dla kogoś, kto o niej mówi i marzy, czy jako prezent dla siebie – żebyś poczuła, że właśnie robisz coś z troski o siebie. Wybierz miejsce, rodzaj makijażu, fryzury, dobór stylizacji… i spodziewaj się nowej siebie na zdjęciach!

4. Profesjonalna sesja zdjęciowa daje kobiecie możliwość pokazania swoich najlepszych cech: podkreślenia osobowości i indywidualności oraz swojego stylu. Sesja do portfolio ujawni Twój temperament i „pazur” – jeśli taki zamysł chcesz zrealizować.

  5. Biznesowa sesja zdjęciowa równa się profesjonalny wizerunek. Dla osób prowadzących biznes profesjonalne zdjęcia mogą znacząco poprawić wizerunek marki osobistej oraz budować zaufanie klientów albo pomóc zdobyć zaufanie potencjalnych partnerów.

  6. Modelingowa sesja zdjęciowa to czas, w którym nie tylko robisz zdjęcia – Ty jesteś modelką! Masz okazję doświadczyć czegoś, co pomoże nabrać Ci pewności siebie i poczuć się wyjątkowo. Wyobraź sobie: wszystkie flesze skierowane na Ciebie! To nie tylko pozwoli przezwyciężyć lęk przed sesją czy stres, który czujesz w obecności aparatu – to też okazja do przełamania się i stanięcia naprzeciw temu, co Cię blokuje! Bo czasem najlepszym sposobem pokonania swoich strachów jest po prostu stawienie im czoła 🙂

   7. Sesja zdjęciowa daje Ci mnóstwo opcji do wykorzystania zdjęć: możesz je promować na social mediach, na własnej stronie internetowej, podarować bliskim lub… zostawić ten moment Twojego życia w ramce na ścianie!

   8. Możliwość wyboru miejsca sesji. Ty decydujesz, gdzie zrobić sesję zdjęciową. Nie musisz się ograniczać do czterech ścian, jeśli nie chcesz – możesz wykonać sesję w plenerze lub sesję w miejscu, które Ci najbardziej odpowiada: hotel, Twoje mieszkanie, inne miejsce wynajęte na potrzeby sesji. To daje dużo swobody.

    Jeżeli zależy Ci na wyjątkowej sesji zdjęciowej, dokładnie takiej jak chcesz, skontaktuj się ze mną. Opowiedz o swoim marzeniu, przyjdź z dobrym humorem, a ja zadbam o resztę. Dlaczego sesja ze mną? Mogę się pochwalić portfolio ponad 500 wykonanych sesji, których efekty zaskakują nawet same kobiety. Wszystko dlatego, że podstawą świetnej współpracy jest dobra atmosfera, dialog i zupełna swoboda – czynniki moim zdaniem gwarantujące sukces w sesji zdjęciowej. Nie wierzysz? Sprawdź mnie na Instagram lub Facebook. Do zobaczenia!