fbpx

1 Procent

Witam Cię 😉

Nazywam się Kamil i mam 32 lata. Dzięki tej stronie masz szansę zrobić coś fajnego i przy okazji pomóc mi zmienić trochę świat. Podczas tych wszystkich lat udało mi się zrobić wiele rzeczy, które planowałem zrobić, takie które wyszły przypadkiem oraz takie, które MUSIAŁEM zrobić. Jedną z tych czynności, była poważna operacja. Była ona niezbędna, ponieważ znakiem rozpoznawczym mojego całego dzieciństwa, było ciągłe przybieranie na wadze. Na ten fakt złożyły się problemy zdrowotne, zaniedbania oraz powiedzmy sobie wprost – moja głupota. W wyniku tego doszedłem do okazałego wyniku 210 kilogramów.

Po wielu próbach zrzucenia kilogramów, przyszedł czas na ostateczną decyzję – operację zmniejszenia żołądka. Zabieg, który bez dwóch zdań, uratował mi jedno i dał drugie życie. Powiedzieć, że dzięki niemu pozbyłem się trzycyfrowej liczby kilogramów, to mało. Ja dzięki niemu na własnej skórze poczułem, co to znaczy naprawdę żyć! Bo gdyby nie ona, dziś na tym świecie mnie już by po prostu nie było. A tak,
➡️ Wiem jak to jest się tak po prostu szczerze uśmiechać.
➡️ Wiem jak to jest mieć możliwość poruszania się bez PRAWIE żadnych ograniczeń.
➡️ Wiem jak to jest żyć w świecie, w którym nie jesteś na każdym kroku wytykany palcami i obrażany za plecami.
➡️ Wiem jak to jest nie być ocenianym za to jak się wygląda ale za to kim się naprawdę jest.
➡️ Wiem jak to jest mieć dookoła wielu niesamowitych i życzliwych mi ludzi, których obecność doceniam całym sobą.
➡️ Wiem jak to jest starać się pomagać ludziom, którzy mają takie problemy jakie ja miałem kiedyś, i wiedzieć, że to moja historia jest dla nich motywująca.

Ta natomiast jest na tyle ciekawa, że swego czasu zainteresował się nią TVN, czego efekt możecie zobaczyć po kliknięciu w fotkę poniżej

Niestety taki ubytek wagi to niestety nie tylko plusy, ale także i problemy. Ktoś by mógł zapytać – „w czym problem?”. Problem mianowicie jest w tym, że po takiej utracie wagi organizm nie jest w stanie wchłonąć całej skóry, która przez wiele lat musiała utrzymać na sobie ponad 200 kilogramów. Jedynym sposobem na to aby się jej pozbyć jest operacja, a właściwie to operacje. Operacje, które do tanich nie należą. Czy są one mi absolutnie niezbędne do życia, na zasadzie „życia i śmierci”? Nie i nie mam zamiaru przekonywać Cię do tego.

Chcę Ci jednak napisać, dlaczego Twój 1% podatku jest dla mnie tak ważny. Będąc już raz o krok od takiej operacji bez kończącego to happy endu, dowiedziałem się dosadnie, że bez niej nigdy nie będę żył w pełni normalnie. Już zawsze będę miał z tyłu głowy nieznośne do granic możliwości przeświadczenie, o niezakończonej sprawie. Już do końca swoich dni, będę żył we wstydzie przed głupim ściągnięciem koszulki przed obcą osobą. Zawsze też będę się borykał z problemem ubrań, w które kiedyś nie mogłem wejść, a teraz wyglądają na mnie dziwnie. NIe chcę za każdym razem widzieć tego nadmiaru skóry/kilogramów, który jest przeszkodą nie do przejścia własnymi siłami. Będzie też niemożliwe przyznać się przed samym sobą, że zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby stać się najlepszą wersją siebie samego. Chcę dzięki tej operacji być uczciwy wobec siebie i was, i móc przyznać że dałem sobie szansę na stuprocentowe życie. Takie, które chciałbym aby między innymi było obecne w miejscu, które pewnie wielu z was odwiedza – www.KamilTimoszuk.pl Dlatego właśnie dziś proszę Cię o Twoją pomoc, i o Twój 1 procent podatku.

A poza tym wszystkim, może być to dowód dla wielu z was, że jeśli się czegoś bardzo chce, to naprawdę można to osiągnąć! Ja wierzę, że dzięki waszej pomocy uda mi się raz na zawsze zakończyć mój „skórzany” problem!

Dane do przekazania 1% podatku:

KRS – 0000270261
Cel szczegółowy – KAMIL TIMOSZUK 8191

Możliwa jest szybka wpłata indywidualna poprzez stronę fundacji

http://fsmm.pl/8191/twoj_1_procent_podatku_na_1_marzenie

Wpłaty indywidualne można też dokonywać na rachunek bankowy:

55 1680 1017 0000 3000 1614 5263 PLUS BANK S.A.
w tytule wpisując: KAMIL TIMOSZUK 8191

Za każdą pomoc w postaci przekazania podatku lub jakiejś kwoty pieniędzy, udostępnienie tej strony gdziekolwiek w internecie, należy Ci się ode mnie WIELKIE DZIĘKI!