Wyróżnienie KamilTimoszuk.pl

„Nie zawsze najwięcej wygrywa ten, kto stoi na najwyższym stopniu podium”

Polskie zawody crossfitowe z roku na rok przyciągają coraz to większe rzesze chętnych do wzięcia w nich udziału. Coraz więcej osób chce się sprawdzić w rywalizacji twarzą w twarz ze swoimi kolegami z drugiego końca Polski. Jednak szansę na końcowe zwycięstwo w większości przypadków ma ograniczona liczba osób. Czy to tym samym sprawia, że pozostałe osoby mają się nie starać i nie walczyć?

To właśnie dla takich osób powstał projekt wyróżnienia, które będzie nagradzać wzorcową postawę. Postawę w której dany zawodnik, wykaże się podczas zawodów prawdziwym sercem do walki, uporem dążeniu do celu i pokonywaniem własnych słabości. To wyróżnienie nie posiada żadnych ograniczeń kategorii czy też wiekowych. Może je tym samym zgarnąć każdy, kto tylko wykaże się „tym czymś” więcej aniżeli jego rywale. I nawet ostatnie miejsce w sportowej klasyfikacji nie będzie miało w takim przypadku żadnego znaczenia. Bo sportowy duch walki, poświęcenie i odwaga w dążeniu do wyznaczonego celu, to coś czego nie można zaszufladkować w żaden sposób.

Imprezy partnerskie

Marki wspierające

Amarok Nutrition

Czołowy polski producent odżywek dla sportowców. Forma i sposób prowadzenia firmy sprawia, że Amarok Nutrition to coś więcej niż tylko firma.

Maslove

Maslove to coś więcej niż zwykłe masło orzechowe. To produkt wyrabiany na Dzikim Polskim Wschodzie, którego po spróbowaniu nie zapomnisz nigdy. Sorry, taki mamy klimat.

Fitness-Food.pl

Zdrowa żywność oraz suplementy diety, które przydadzą się każdemu crossfitterowi i nie tylko. Szkoda czasu na błądzenie po sklepie skoro wszystko możesz dostać prosto do domu!

Unbroken Store

Najstarszy i najlepiej wyposażony crossfitowy sklep w Polsce. Jeśli jakimś cudem nie byłeś jeszcze na Unbroken Store, to nawet nie wiesz jak wiele tracisz.

RockTape.pl

Myślisz o kinesiotapingu? Mówisz RockTape! Te taśmy uśmierzające ból i pomagające w regeneracji to topowa marka sama w sobie.

Rep In Peace

Odważna, wyzywająca, ciekawa, innowacyjna – taka jest właśnie odzieżowa marka Rep In Peace.

Akademia SuperTrainer

Inicjatywa szkoleniowa wywodząca się z polskiego środowiska CrossFit. Dzięki niej możliwe będzie zdobycie nowej wiedzy od prawdziwych fachowców.

AthletesZone

System zliczania wyników na zawodach crossfitowych, bez którego nie może się odbyć żadna poważna impreza w Polsce.

Survival Race

Jeden z czołowych polskich biegów OCR. Startujący w nim zawodnik może być pewny nowych, ciekawych doświadczeń i dobrej zabawy.

WypiekAna

Firma produkująca naturalne batony, które są świetnym źródłem energii oraz zróżnicowanych smaków. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Twoja firma

Chcesz wesprzeć ciekawą inicjatywę i dołączyć do grona firm wspierających ten projekt? Skorzystaj z formularza pod spodem, a jest szansa na to, że twoje logo pojawi się w tym miejscu.

Zdobywcy

Ta nagroda szczerze powiedziawszy, to w zasadzie najlepsze, co mnie do tej pory spotkało. Do tej pory dawałam z siebie wszystko na zawodach, ale zawsze kończyło się tym, że byłam rozczarowana sama sobą. Teraz też tak było. Zeszłam z areny z zakrwawionymi rękami i płakałam jak chyba jeszcze nigdy po starcie. Bo byłam na siebie wściekła, że wystartowałam w zawodach, na których wiadomo było, że dostanę po dupie. A potem padło moje imię przy wręczaniu wyróżnienia. Jak nigdy nie płakałam ze wzruszenia, tak teraz nie dało się tego powstrzymać. Jakiś czas temu, jeden z naszych trenerów w boxie powiedział, że „to, co Kamil powie, to to jest prawda i należy się z tym liczyć”. Stąd też, kiedy dostałam to wyróżnienie to oznaczało, że jednak wyszło mi coś dobrze. Że faktycznie zrobiłam to, co można było zrobić i nie ma potrzeby się martwić, że ZJEBAŁAM 😉 Nie da się opisać słowami takiej radości i satysfakcji. Miałam wrażenie, ze wygrałam znacznie więcej, niż pierwsze miejsce na podium.

Zuza Augustyniak

CrossFit Trójmiasto

Jadąc na zawody do Krotoszyna, nie spodziewałem się zapisania w tym wydarzeniu w jakiś szczególny sposób. Jednak wraz z każdym pokonywanym workoutem, dostrzegłem szansę na znalezienie się w gronie laureatów. Napięcie rosło, zmęczenie sięgało zenitu, a sam przebieg wydarzeń był pełen wzlotów i upadków. Nie mogłem zapomnieć jednak o tym, że w całym ferworze zmagań nie liczy się tylko rywalizacja, ale przede wszystkim wspólna walka i wzajemny szacunek. Mimo iż otarłem się o podium, to wspaniałe wyróżnienie utwierdza mnie w przekonaniu że postawa, którą staram się reprezentować buduje społeczność CrossFit i jest naszym wspólnym zwycięstwem!

Tomasz Gromada

Cross-Spot Myślenice

Chcesz dołączyć do projektu? Napisz!

Jesteś organizatorem zawodów, potencjalnym sponsorem lub po prostu kimś, kto ma jakiś ciekawy pomysł, który mógłby wzbogacić ten projekt przy obopólnej korzyści?
To wiedz, że ten formularz jest właśnie dla Ciebie.

10 + 3 =