CrossFitFoto & VideoO wszystkimZawody & Eventy

Urywki internetów #22

dodany przezKamil Timoszuk 13 lutego 2018 0 Komentarzy

Dużo się ostatnio dzieje w polskim crossfitowym światku. Nawet w moim odczuciu, czyli osoby, która już trochę widziała. Na pewno jednak nie zamierzam narzekać z tego powodu, bo dzięki temu mogę dziś wam podrzucić kolejne materiały o tej tematyce do obejrzenia.

Jednym z częstszych tematów filmowych na polskiej scenie CrossFit są zawody. Jest to temat dosyć wdzięczny dla osób, które zajmują się sztuką filmową, ponieważ bardzo często fabułę takiego filmu nakreślają same zawody. Nie trzeba nic wymyślać czy kombinować. Wystarczy bacznie obserwować to co dzieje się na danej imprezie i po prostu to sprawnie uwieczniać. Oczywiście później dochodzi jeszcze proces produkcyjny finalnego efektu, który także można zepsuć. Na szczęście jednak nie zdarza się to aż tak często 🙂

Dlatego dziś mam trzy materiały filmowe podsumowujące trzy różne imprezy, które odbyły się w ostatnim czasie. Na pierwszy rzut idzie 4 już edycja imprezy Bar Battles w gminie Oborniki. Zawody, które chyba wzięły poniekąd przykład z Krotoszyna i udowadniają, że w mniejszej miejscowości też można zrobić fajny event.


W Bydgoszczy i jej okolicach od jakiegoś czasu trwają także dwie cykliczne imprezy w które są zaangażowane boxy z tamtego regionu. Pierwszą z nich jest wewnętrzna bydgoska walka pod nazwą Best of BDG, którą możecie zobaczyć na filmie podsumowującym pierwszy event tego cyklu.


Projektem na trochę szerszą skalę, przynajmniej geograficznie, jest IRON GRIP Team Series. Zostały w niego wtajemniczone takie crossfitowe miejsca jak Stomil CrossFit, Box na Polnej 134-136, CB163 i CrossFit Solna oraz drużyny zaproszone przez organizatorów. Jest to impreza, która odbywa się na zasadach drużynowych. Ja zaś podrzucam wam film z 3 serii pojedynków, które odbyły się tym razem w CB163.