CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #5

dodany przezKamil Timoszuk 28 czerwca 2017 0 Komentarzy

Polskie boxy i nie tylko ostatnimi czasy są bardzo płodne jeśli chodzi o wypuszczanie wszelkiej maści materiałów filmowych. Jednak jestem daleki od narzekania z tego powodu, ponieważ dzięki temu dziś wjeżdża kolejny odcinek mojej blogowej serii.

Z moich obserwacji wynika, że dwa najczęstsze i najbardziej popularne rodzaje materiałów wideo na polskiej scenie CrossFit są filmy promocyjne i relacje z zawodów. W dzisiejszym zestawieniu znajdziecie aż trzy streszczenia polskich wydarzeń crossfitowych, oraz jedno poniekąd zagraniczne. A więc lecimy!

Tym zagranicznym evnetem jest filmowa relacja z występu Gabrysi Migały, która miała okazję wystąpić na kultowej już imprezie w europie czyli French Throwdown. Jednak powiedzieć o tym, że Gabi tam wystąpiła to mało. Ona tam walczyła o podium i to walczyła bardzo skutecznie. Dlatego też tym bardziej warto zobaczyć jaka radziła sobie we Francji polska zawodniczka.

Kolejnym streszczeniem zawodów, a dokładniej dwóch pierwszych workoutów jest wideo z CrossFit Ursynów. Boxa w którym odbyły się teamowe zmagania pod nazwą Team Bears Battle 2017

Ekipa CrossFit R99 także ostatnio zorganizowała drugą edycję swojej imprezy w formule 2+1 czego efektem jest poniższy materiał. W przeciwieństwie do kolegów z Ursynowa, relacja z tej imprezy jest pełna w stu procentach.

Na sam koniec został chyba najluźniejszy materiał ze wszystkich dziś podrzuconych. Wrocławski box CrossFit Black Star wybrał się w góry. Jak wynika z filmu było przy okazji coś tam trenowane, jednak zdecydowanie mocniejszy nacisk był położony na integrację. Dlatego w samym filmie nie brakuje widoczków, zachodów słońca i wszechobecnego chillu 🙂 Lubię to!