CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #36

dodany przezKamil Timoszuk 10 stycznia 2019 0 Komentarzy

Nowy rok to nowe okazje do tego aby zacząć coś od nowa. Ja natomiast wolę kontynuować to co zacząłem już jakiś czas temu. Coś dzięki czemu parę osób ma szansę dowiedzieć się o tym o czym jeszcze nie słyszała albo czegoś nie widziała.

Dziś jednak zacznę od zaległości, a dokładniej od filmu podsumowującego grudniowe zmagania w warszawskim boxie CrossFit Elektromoc czyli EMC Throwdown vol. 5. Imprezy o której mogliście słyszeć, mogliście zobaczyć ją na zdjęciach lub przeczytać o niej u mnie na blogu. Dziś możecie zobaczyć ją w formie filmowej.

CrossFit już od dawna jest w wielu miejscach stosowany jako forma ruchu dla dzieciaków. W Polsce także powstają projekty, które mają na celu zabranie dzieci sprzed komputerów czy tabletów i zabranie ich w świat sportu. Każda taka inicjatywa jest godna pochwały. Tym bardziej, że coraz więcej szkół dopuszcza do siebie myśl, że system edukacji pod kątem wychowania fizycznego w tym kraju trochę szwankuje. A to już zawsze coś. I w pewnym stopniu na bazie tego, powstał Crossfit Challenge dla Niepodległej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzeszynie. Szkolne zawody w których wzięło udział kilkadziesiąt dzieciaków. To wszystko zaś odbyło się przy współpracy z miejscowym Cross Box Gorlice.  Zobaczcie jak dobrze to wyszło.


Na koniec zaś przekazuję wam zaproszenie na bardzo fajną imprezę, która odbędzie się na początku lutego. All Stars Gymnastics Camp w Białej Podlaskiej, który jest już kolejną edycją mającą na celu pokazanie każdemu chętnemu fajnej strony niedocenianej przez wielu gimnastyki. Ja sam zanim dotarłem na na edycję letnią podczas wakacji w ubiegłym roku, tak bym nie napisał. Ale po tym co zobaczyłem w Nysie piszę to z pełnym przekonaniem, że po prostu warto się zainteresować tą ofertą jednego z ostatnich miejsc. I to bez względu na poziom na jakim się w tej chwili każdy znajduje, bo na ASGC każdy znajdzie miejsce dla siebie.