CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #34

dodany przezKamil Timoszuk 22 listopada 2018 0 Komentarzy

Nie wiem dokładnie od czego to zależy ale to zauważam pewną tendencję w tworzeniu przez środowisko crossfitowe różnych materiałów wideo. Tą tendencją jest to, że im bliżej końca roku tym często ludzie odpowiedzialni za takie projekty są bardziej płodni.

W wyniku tego mam dla was dziś kolejną porcję filmowej twórczości jaka w ostatnich dniach lub tygodniach ujrzała światło dzienne. A zacznę od relacji z zawodów w Grudziądzu na które tym razem sam nie dotarłem. Te zawody to oczywiście Adrenaline Team Challenge. Impreza która już po raz czwarty ściągnęła do Grudziądza fanów rywalizacji drużynowej.

Dwa kolejne filmy to kontynuacja cyklu filmowego ze stajni bydgoskiego boxa CB163. Cyklu, który ma za zadanie przedstawić i przybliżyć sylwetki kadry pracującej w tym miejscu. I po tym gdy na pierwszy front poszedł Sebastian Szubski, to tym razem poznacie Magdę oraz Arka.Na koniec zaś zostawiam wam typowe skondensowane promo wizerunkowe. Tym razem głównym bohaterem tej szybkiej opowieści jest Piotr Mielczarek.