CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #33

dodany przezKamil Timoszuk 26 października 2018 0 Komentarzy

Trzy boxy w trzech miastach czyli dziś wjeżdża na bloga filmowy przegląd tego, jak polskie boxy starają się zachęcić ludzi do odwiedzenia ich tej jesieni. Zaczynamy!

Spoty reklamowe poszczególnych boxów są już niemal stałym elementem mojego blogowego cyklu Urywków internetów. Dlatego dziś przegląd zaczniemy od okolic Warszawy, a dokładniej rzecz biorąc jej południowej  strony. Bowiem to właśnie w Piasecznie znajduje się miejsce o nazwie CrossFit Box Ekipa.


Następnie przenosimy się do Krakowa i do boxa CrossFit Lea. Miejsca które miałem okazję ostatnimi czasy odwiedzić za sprawą imprezy charytatywnej na rzecz psów. Żałuję, że tym razem nie mogłem tam potrenować, bo miejsce na pewno robi wrażenie już od samego wejścia.


Na koniec zaś lecimy do Bydgoszczy i jednego z najstarszych crossfitowych miejsc w tym kraju. Dokładnie rzecz biorąc to do CB163. A z samym boxem nierozerwalnie od zawsze wiąże się i kojarzy Sebastian Szubski – współtwórca tego miejsca. Dziś możecie posłuchać tego sympatycznego olbrzyma w tym krótkim materiale.