CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #31

dodany przezKamil Timoszuk 21 sierpnia 2018 0 Komentarzy

Do końca wakacji została jeszcze chwila ale czas już zacząć podsumowywać pewne wydarzenia jakie zadziały się w minionych dwóch miesiącach. Najlepiej w formie filmów.

Dzisiejszy przegląd zapoczątkują dwa filmy z Krotoszyna. Oba podsumowujące tegoroczną edycję LOGinLAB ale na dwa różne sposoby. Jeden z filmów to oficjalna relacja z tego co działo się przez 3 dni w Krotoszynforni, a drugi to szybki materiał od Radia ESKA.


Po Gamesach już jakiś czas temu opadł kurz, ale do tych zawodów zawsze warto wrócić. A w szczególności do człowieka, który zdominował tę imprezę i nic nie wskazuje na to aby miało się to w najbliższym czasie zmienić. Tak, mowa tu człowieku który nazywa się Mat Fraser.


Na koniec zaś dwa filmy trochę crossfitowe, a trochę nie. Pierwszy to produkcja Marcina Szyca czyli współtwórcy All Star Gymnastics Camp, który w taki filmowy sposób podsumował swoją współpracę z jednym ze swoich podopiecznych.


Na koniec zaś wrzucamy coś na ząb. A to za sprawą Pascala Bronickiego czyli kucharza znanego z programów kulinarnych, oraz przede wszystkim Kamila Pietrowicza. Człowieka, który gotował w wielu miejscach w swoim życiu. Na szczęście jednak teraz osiedlił się we własnym lokalu o nazwie Kubek i Micha, który mieści się w warszawskim boxie CrossFit Elektromoc. Jednym słowem zabójczo dobre połączenie, które miałem już okazję testować, a dzięki temu mogę napisać tylko jedno – POLECAM!