CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #30

dodany przezKamil Timoszuk 7 sierpnia 2018 0 Komentarzy

Od dobrych już kilku lat lato kojarzy mi się z czasem, kiedy odbywają się finałowe zmagania The CrossFit Games. Kilkudniowej imprezy, która w momencie końca wywołuje u mnie odczucia pod tytułem – „To już? Tak szybko?”.

I podobne pytania można zadać gdy widzi się filmowe podsumowanie tej parodniowej imprezy, które wjechało już do internetów. W tym roku jednak co ciekawe, nie ma tam szaleńczego tempa, mocnej muzy czy chęci podkreślenia czegokolwiek. Tegoroczny film z mojej perspektywy jest trochę inny.

Inną dużą imprezą, która ostatnio odbyła się w naszym kraju jest oczywiście LOGinLAB. Z niej natomiast jeszcze nie ma oficjalnego filmu ale jest za to materiał kręcony z zupełnie innej perspektywy. Mianowicie Tomasz Tamioła, który był sędzią na tym evencie postanowił go też uwiecznić w postaci filmu. Sprawdźcie.

Test Sprawności to impreza, która odbyła się także niedawno temu w Katowicach, a serwis COMTV.PL przygotował z tego reportaż. Jeśli ktoś ciekawy tego jak to wyszło (zawody i sama relacja) to klikajcie w film pod spodem.

Na koniec zaś poznajcie Marcina. Marcin trenuje we Wrocławiu w Hardy CrossFit i bardzo to sobie chwali 🙂 Dlatego chyba nie było problemu z tym aby namówić go na rozmowę przed kamerami o tym dlaczego CrossFit i dlaczego Hardy CrossFit.