CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #28

dodany przezKamil Timoszuk 5 czerwca 2018 0 Komentarzy

Założeniem tej serii tekstów na moim blogu było regularne publikowanie w nich trzech filmów z polskiej sceny crossfitowej. Ale że od przybytku głowa nie boli, to dziś wjeżdża cała piątka!

Na start wchodzi dziewczyna jaką wielu kojarzy. Jedna z tych pań, która ewidentnie lubi dźwigać, a do tego jest siostrzaną częścią rodzinnego tandemu o nazwie „The Rajperts”. Mówiąc krótko, przed wami Magda Rajpert.


W coraz większej ilości boxów prowadzone są konkursy na najbardziej aktywnych klubowiczów. Co box, to różne zasady nagradzania. Jednak idea i pomysł sam w sobie jest zdecydowanie godny pokazywania i chwalenia. Dlatego dziś przed wami materiał o Lidii Chilewskiej z bydgoskiego CB163.


Skoro już jesteśmy przy indywidualnych wizytówkach filmowych, to Muscle Store przygotował materiał o jednym z czołowych polskich zawodników – Miłoszu Staworzyńskim. Miłosz opowiada o swoim boxie CrossFit Genius w Warszawie i nie tylko.


W Krakowie zaś ruszył kolejny box o nazwie CrossFit Lea. Czego mogą spodziewać się ci, którzy tam zawitają? Jak wyposażone jest to miejsce i jak dużo jest tam przestrzeni dowiecie się z poniższego promo.


Na koniec zaś do Władysławowa gdzie odbył się obóz Weightlifting Camp – Władysławowo 2018 od BMZ Team. W pigułce wyglądał on tak.