fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #21

dodany przezKamil Timoszuk 6 lutego 2018 0 Komentarzy

Tak się ostatnio zdarza, że każdy kolejny miesiąc zaczyna się od zbioru materiałów filmowych z polskiej sceny CrossFit. Tak więc luty nie może być gorszy i tym razem mam dla was dawkę takich filmów z trzech różnych regionów Polski i jednego z zachodu Europy.

„Jak cię widzą, tak cię piszą”, podobno… Dlatego coraz więcej polskich zawodników, którzy chcą być w jakimś stopniu obecni na tej scenie, dba o to aby ich wizerunek był jak najlepszy. Robią to w różny sposób, ale najczęściej oczywiście używają do tego internetu. Dosyć popularne w ostatnim czasie stały się filmy podsumowujące starty w zawodach takich atletów. Tak też ostatnio zrobił Marcin Reus czyli czołowy polski zawodnik w kategorii Masters. Dzięki prostemu zabiegowi podsumował on w filmowy sposób start w Masters Throwdown 2018.

Gdy emocje już opadną, śmiało mogę napisać, że były to wyjątkowe i ciekawe zawody w jakich miałem okazję uczestniczyć. Często występowały momenty zaskakujące czasami kontrowersyjne ale były też chwile bardzo mocno mobilizujące. Mnóstwo nauki, jeszcze więcej wniosków oraz bezcenna świadomość tego nad czym muszę pracować żeby było jeszcze więcej szeroko rozumianej zabawy. Najbardziej dziękuję osobom które pozwoliły mi to osiągnąć zaczynając od niezawodnego Paweł Machnik oraz zawsze ogarniętego Tomka i Bartka.Niewątpliwie również szczególnie chciałbym podziękować całej Polskiej ekipie, która w moim odczuciu mocno się wspierała i to było naprawdę fajne i bardzo miłe. Zawsze pozytywna Emilia Hoff uśmiechnięta i świecąca dobrym przykładem. Bez wydawania się w szczegóły dzięki uprzejmości, życzliwości i pomocy Tomasz Fiks mogłem wystartować i przeżyć w tych zawodach. Artur Komorowski za wymianę poglądów i motywację do dalszego działania. Krzysztof Bajera wystarczy że był i często doradzał a wyniki robiły się same.ORAZ DZIĘKUJĘ wszystkim którzy dobrze mi życzyli. Po tygodniu jeszcze mam zakwasy z Holandii i nadal leczę rany LECZ już naturalnie LECĘ DALEJ……………..CNSAmarok NutritionHigh TypeU TadkaMRS – system regeneracji po wysiłku fizycznym i umysłowymmywod.pl – Dzienniczek treningowy CrossFit.donGURALesko

Opublikowany przez Marcin Reus Niedziela, 28 stycznia 2018


Innymi głośną imprezą jaka ostatnio miała miejsce w Anglii było to The European Championships. W Polsce impreza ta była głośna głównie ze względu na to, że startowało w niej dwóch polskich czołowych zawodników czyli Marcin Szybaj i Bronisław Olenkowicz. Pierwszy z nich zajął ostatecznie 4 miejsce, a Bronek zgarnął całą pulę!

The European Championships 2018

The European Championships 2018 – Official Video Sponsored By XendurancePowered By XENIOS USA | WIT Fitness | The Athlete Program#theeuropeanchampionships #theathleteprogram #xendurance #xeniosusa #WIT #nastylifestyle

Opublikowany przez The European Championships Wtorek, 30 stycznia 2018


Ostatnio myśląc o tym jak można jeszcze wzbogacić tę serię tekstów na moim blogu pomyślałem o tym, aby tu wrzucać materiały tylko pośrednio związane z polskim CrossFitem. Co znaczy pośrednio? W tym przypadku znaczy to, że coraz częściej osoby sztywno związane z CrossFitem udzielają się na innych scenach lub nawiązują inne współprace nie do końca związane stricte z tym rodzajem aktywności. Przykładem takiej sytuacji i takiej osoby jest Tomasz Sypniewski z warszawskiego boxa CrossFit MGW, który w poniższym materiale dla firmy Sundose, zachęca ludzi do aktywności w taki sposób, jaki uważa za skuteczny.

Wywiad Sundose – Tomasz Sypniewski

Dlaczego warto się ruszyć i zacząć pracować nad sobą❓Jak wykonać pierwszy ruch w kierunku zdrowia❓Jak wybrać swoją dyscyplinę sportu oraz jak unikać kontuzji❓Sprawdźcie co na ten temat myśli Tomasz Sypniewski 💪💪💪#wywiadsundose #sundose #jakćwiczć #tomeksypniewski #crossfit

Opublikowany przez Sundose Piątek, 26 stycznia 2018


Na koniec zaś zobaczcie jak wygląda materiał promocyjny miejsca w Poznaniu, do którego każda osoba, która by chciała rozpocząć swoją przygodę z CrossFitem może śmiało wstąpić. Tym boxem jest CrossFit Lampart.