fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki Internetów #19

dodany przezKamil Timoszuk 8 stycznia 2018 0 Komentarzy

Zanim nowy rok rozkręci się na dobre, to zostało jeszcze kilka tematów do zamknięcia. A dokładniej filmów do pokazania wam jeśli ich jeszcze wcześniej nie widzieliście.

W wielu boxach w Polsce koniec roku obfitował w różne wydarzenia. Były to specjalne świąteczne treningi, wewnętrzne zawody w klubach czy boxowe wigilie. W warszawskim boxie CrossFit Wataha miały miejsce właśnie zawody. Zobaczcie jak się prezentują w filmowym podsumowaniu.

https://www.facebook.com/CFWataha/videos/788419458009542/


Swoiste podsumowanie 2017 roku zrobiono też w CrossFit Wrocław, który miniony rok zdecydowanie może zaliczyć do udanych.

Ludzie z mojego boxa 2017

Bądź lepszy każdego dnia dla Siebie i otaczającego Cię Świata / Bądź wdzięczny za to co masz / Dawaj jak najwięcej /We wszystkim szukaj możliowości do doskonalenia się / Nie poddawaj się.Tak właśnie robiliśmy w minionym pełnym sukcesów 2017 roku, za co niezmiernie Wam dziękujemy i tego kursu będziemy się trzymać w 2018 r.Dzięki Wam w CrossFit Wrcław mogliśmy robić rzeczy niesamowite, od chwil radości i poświęcenia na codziennych treningach po sukcesy zawodnicze na The CrossFit Games.Przekujmy więc Nasze działania napędzane pozytywnym myśleniem na kolejne inspirujące sukcesy w 2018r. Czego Wam i Waszym bliskim szczerze życzymyPodziwiamy Was Ekipa CrossFit Wrocław#fun #possitvethinking #bemorehuman #bebettereveryday #grateful #humble #commitment #relation #friends #skyisthelimit #lookhigher #morethanfitness #strongerthanyestarday #love #thanks #happynewyear #swiadomyfitness

Opublikowany przez CrossFit Wrocław Niedziela, 31 grudnia 2017


Dubai Fitness Championship były jednymi z tych zawodów, które w ubiegłym roku polska scena CrossFit obserwowała na wyraz uważnie. Wszystko za sprawą naszych reprezentantów, którzy najpierw wywalczyli tam awans, a następnie dzielnie tam walczyli. A wśród nich młoda sprawna Polka – Gabriela Migała!

The Dubai Fitness Championship – Relacja video

4 dni morderczych konkurencji, najlepsi sportowcy świata, gorące piaski pustyni.Zobaczcie jak najsilniejsza kobieta BLACHPROFIL 2 Gabriela Migała oczarowała widzów podczas The Dubai Fitness Championship. Gratulujemy świetnego wyniku i czekamy na więcej. 💪🏼#gogabi#BP2 #BP2TEAM #crossfit #onpointathletics #dubaifitnesschampionship #dfc17

Opublikowany przez BLACHPROFIL 2 Piątek, 29 grudnia 2017


Jeszcze rok na dobre się nie rozpoczął, a w CrossFit Rzeszów już odbyły się tradycyjne zawody Trzech Króli Krosfitu. Tempo mają tam ekspresowe, bo już pojawił się też film po tej imprezie. No ale tak to już jest na dzikim Wschodzie 🙂


Na koniec zaś małe przełamanie. Niby planowałem tu umieszczać tylko te produkcje filmowe z jakimś polskim akcentem ale pomyślałem, że są takie filmy, które warto aby zobaczyła większa liczba ludzi. Taką produkcją jest podsumowanie wcześniej mi nieznanych zawodów ELFIT, które rozgrywane są w Egipcie. Miejscówce, która przynajmniej dla mnie nie kojarzy się w pierwszej chwili z CrossFitem ale takie filmy jak ten, są dobra wskazówką aby czasem spojrzeć w tamtą stronę.

ELFIT17 Highlights!

A gift from us to you on this New Year’s Eve: our favorite moments from ELFIT17This year had brought to us great new experiences and successes and we hope the same happened with every one of you. We wish you a happy and healthy 2018.Special thanks to all our athletes, volunteers and the team who all made the event possible!And thank you to out MCs: Kiki Dickson, Hassan Gabr – حسن جبر and Sally EmamThank you to all our sponsors and partners who helped the event turn out in the best way possible:Organized By: In The Zone SportsTitle Partner: #Reebok_MENAHost & Sponsor: Palm Hills Club Palm Hills DevelopmentsOfficial Hotel: Helnan Dreamland HotelOfficial Radio Partners: Nile FM NogoumFM 100.6Official Equipment Partners: Rocktape Middle East SKLZ SKLZ Middle East Garage Gear- Fitness Equipment The Fitness Shop Pro Fit Egypt Healthy Snacks Partners: Nutrifit Formula onederfulF&B Partners: Fresh Food Market Bagel & Bakery Travel Partner: TravistaSponsor: Renaissance PeriodizationPhysiotherapy Partner: The PhysioMedia Partners: BOXROX CairoGyms DigitreeTransportation Partner: Uber EgyptWater Supplier: @hayategypt Media Productions: ITZ Productions

Opublikowany przez ELFIT Niedziela, 31 grudnia 2017


Zresztą w najbliższy weekend w podobnym klimacie, tylko że w Miami i ze znacznie większym rozmachem ruszy kolejna Wodapalooza. Też moim zdaniem warto to śledzić.