CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #15

dodany przezKamil Timoszuk 13 listopada 2017 0 Komentarzy

Dobre filmy na dobry początek tygodnia? Może i tak. Ale musicie to dziś sami sprawdzić.

Dzisiejszy szybki poniedziałkowy przegląd filmowy zaczynamy od Warszawy. Dokładniej rzecz biorąc Training Lab czyli kolejny box, który promuje się w inny niż standardowy sposób. Pokazując zwykłych ludzi, którzy po prostu chcą się ruszać, a przez to poprawiać komfort swego życia.

Drugą filmową opcją są także ludzie z Warszawy. Głównie jeden człowiek wchodzący w skład ekipy The Rajperts, która pojawiała się już kilka razy w tym zestawieniu. Tym razem możecie zobaczyć pierwszy unboxing w wykonaniu Ksawerego. Przy okazji też dowiedzieć się szczegółów związanych z nadchodzącą dużą imprezą czyli Wheel Throwdown 2017. Największą crossfitową imprezą dla osób niepełnosprawnych w Europie, którą będę miał przyjemność uwieczniać na zdjęciach już 2 grudnia!

Na koniec zaś podrzucam wam jeszcze gorący materiał na temat bydgoskich zawodów Fire in The House vol. 2. Wideo zostało wyprodukowane przez GAPA WIDEO Dudziak Brothers. Ekipę, która udowodniła, że z materiału wystarczającego do stworzenia filmu pełnometrażowego o zawodach, da się też sklecić fajny klip 🙂